beach-1236581_1920

Pomalu se blíží čas zimních dovolených. Většina lidí si udělá volno v období Silvestra nebo až později, když mají děti jarní prázdniny. Letos to bohužel vypadá, že v ČR si dovolenou moc neužijete. Sníh není, a tak kdo si chce zalyžovat, bude se muset vypravit minimálně k našim sousedům. A nebylo by lepší se letos vydat někam do teplých krajů?

Čím dál více lidí se v zimě vydává na dovolenou do tepla. Zimní měsíce jsou totiž ideálním obdobím pro návštěvu mnohých exotických destinací. Asie, Afrika a Karibik už čekají na vás!

Exotickou dovolenou si průměrný člověk nemůže dovolit? Omyl!

Spoustě lidí připadá exotická dovolená jako nedosažitelný sen. Skutečnost je ale jiná. Natrefíte-li na výhodnou nabídku, určitě si ji budete moci dovolit i vy. Základem je vědět, kde hledat. České cestovní kanceláře jsou většinou drahé, mnohem levněji pořídíte u těch zahraničních. Jak je to možné? Velké zahraniční CK se spoustou klientů si prostě mohou dovolit nabídnout lepší ceny. Jednak si nemusí přidávat takovou marži, jelikož díky vysokému počtu klientů vydělávají, jednak mají mnohdy dohody s nejrůznějšími ubytovacími zařízeními či dopravci v cílových destinacích. A jak si tedy zařídit levnou exotickou dovolenou přes zahraniční cestovní kancelář?

Vydejte se na dovolenou s německou CK

Již 17 let u nás působí cestovní agentura RUDOLF REISEN, která se specializuje na zájezdy do exotických zemí po celém světě a realizuje je právě prostřednictvím německých CK. Německé CK nabízí nižší ceny, mnohdy jsou daleko ochotnější, poskytují vyšší kvalitu služeb, a kromě jiného i anonymitu. To jsou hlavní důvody, proč Češi rádi cestují s RUDOLF REISEN.

Vyberete si dle svých finančních možností

Zájezdů, které agentura RUDOLF REISEN zprostředkovává, jsou tisíce. Například do Spojených arabských emirátů se s polopenzí podíváte už od patnácti tisíc korun. To není tak hrozné, že? V akční nabídce je teď také třeba Dominikánská republika, kde zažijete opravdové dobrodružství na písčitých plážích a u horských vodopádů. Destinaci si zamilují zejména ti, kteří chtějí zažít potápění, šnorchlování a různé rekreační sporty.

Jste-li ochotní dát za dovolenou kolem 20 000 – 25 000 korun, budete mít obrovský výběr. Za tuto částku se můžete podívat nejen do Karibiku, ale určitě také do Afriky. Co byste řekli třeba na Zanzibar? Úchvatné barvy moře, bílé písčité pláže, kokosové palmy a kultura muslimů. Na těchto afrických ostrovech určitě zažijete atmosféru, kterou jste ještě nikdy nezažili.

Jak vidíte, nemusíte se strachovat, že exotická dovolená není nic pro vás. Ne všichni si ji mohou dopřávat každoročně, ale proč by právě rok 2018 neměl být rokem, kdy uděláte něco jinak a vystoupíte ze své komfortní zóny?