Každá žena si zaslouží čas od času na chvíli vypnout, ať už je svobodná, nebo má děti, studuje, či pracuje. Skvělým odpočinkem je třeba holčičí víkend s kamarádkou, či rovnou s několika. Vydejte se na víkendovou dámskou jízdu do Prahy. Dáme vám tipy, co tady lze zažít!

Prvním úkolem je tedy vůbec si najít ubytování v Praze. Nehledejte v centru, tam jsou hotely a penziony předražené, ubytujte se někde na okraji, kam se ale dá pohodlně dojet metrem. V centru pak budete do půl hodinky.

Odpoledne na kávičku

Praha je plná útulných kaváren, kam se dá zajít nejen na kávu, ale i na něco dobrého na zub. Holčičí dovolená v Praze by určitě měla obsahovat nějaké odpoledne, kdy budete probírat novinky nad šálkem něčeho lahodného.

Párty v některém z barů či hudebních klubů

Praha v noci žije, tak si s sebou sbalte nějaké sexy oblečení a vydejte se do víru dění. Nemusíte se opíjet jako za mladých let, stačí si užít tu atmosféru, pobavit se, zatancovat si, setkat se s dalšími zajímavými lidmi. A kdyby se to náhodou rozjelo, nezoufejte. Aspoň budete mít co vyprávět vnoučatům.

Wellness v hotelu

Dlouhé noci je třeba vyvážit dlouhým odpočinkem. Podívejte se například na zimní pobyty a ubytujte se v nějakém hotelu s wellness, kde si můžete zajít na masáž, do sauny nebo do bazénu. Je to tak nejpohodlnější, nemusíte pak nikam dojíždět.

Nezapomenutelný zážitek

Najděte si cokoliv speciálního. Něco, co jste ještě nikdy nepodnikli. Něco, na co se nezapomíná. Může to být úniková hra, pivní plavba na šlapadle po Vltavě, větrný tunel, vaše první lasergame nebo třeba kulturní zážitek – komentovaná prohlídka Obecného, případně Pražského hradu. Záleží na vás, jestli toužíte po něčem akčním, šíleném či vzdělávacím. Praha uspokojí každého.

Vyberte si své ubytování na Hotel.cz a naplánujte si odpočinkový víkend!