Máte doma kvalitní kávovar, ale chuť kávy už není taková, jako dříve? Zaměřte se na jeho důkladné vyčištění nebo zavolejte náš odborný servis.

Víme, proč nepodceňovat čištění kávovaru

Dávno jsou pryč doby, kdy Čechům po ránu stačila lžička mleté kávy zalitá horkou vodou. Moderní technologie nám umožňují dopřát si šálek lahodné kávy kdykoliv během dne přímo u nás doma. Patříte i vy mezi opravdové fajnšmekry? Pak doma máte určitě kvalitní kávovar, který vám jediným dotykem tlačítka připraví vaše oblíbené espresso, cappuccino, latte a další kávové speciality. Ale abyste si chuť dobré kávy vychutnali každý den, je nutné kávovar pravidelně čistit. Pozáručním přístrojům doporučujeme zajistit každé 1-2 roky odborné servisy.

Pravidelná údržba a čištění kávovaru výrazně zvyšuje kvalitu připravené kávy a zároveň prodlužuje životnost přístroje. Naše zkušenosti ukázaly, že pravidelně čištěné a servisované kávovary vydrží o několik let déle a spotřebují mnohem méně energie.

Každodenní čištění kávovaru

Kávovar se po každé přípravě kávy sám propláchne. Ale pokud chcete, aby přístroj vydržel co nejdéle, dopřejte mu pravidelně každý den tuto péči:

· vylijte vodu z odkapávací misky a vyčistěte ji

· vysypte použitou kávu z nádoby na sedlinu a vyčistěte ji

· omyjte napěňovací trysku na mléko a prožeňte ji párou

· vymyjte nádržku na vodu

Něco se rozbilo?

Pokud je váš kávovar po záruce, dopřejte mu pravidelnou péči od našich zkušených techniků. Specializujeme se na servisy a opravy kávovarů. Servis zahrnuje výměnu těsnění, vyčištění trysek, seřízení celého zařízení, odvápnění, čištění difuzoru od kávové sedliny a oleje, kontrolu tlaku a těsnosti vodní soustavy. U závady napojíme kávovar zdarma na diagnostiku. Zjištěnou závadu vám i s cenovou nabídkou na opravu obratem zavoláme. Je na vás, zda vám kávovar pošleme v původním stavu zpět, nebo vám jej do 3 dnů opravíme. Nevyplatí se kávovar opravovat? About Coffee plné chuti se postarají naše repasované nebo zánovní kávovary s roční zárukou za výhodné ceny.