Pražská O2 arena bude letos od 13. do 16. prosince hostit světový závod v parkuru Prague PlayOffs 2018. Ve čtyřech dnech se v Praze představí 16 nejlepších světových týmů a mezi nimi budou i čeští zástupci. Přijdete podpořit mladičkou Annu Kellnerovou, ostříleného Aleše Opatrného a jejich tři zahraniční posily?

I samotná Anna Kellnerová se nechala začátkem roku slyšet, že by bylo úžasné moci závodit v parkuru v Praze. Povedlo se, během roku se její tým kvalifikoval a v prosinci je tady uvidíte. Máme skutečně štěstí, že bylo letos pro konání této akce vybráno zrovna naše hlavní město. Podle toho však vypadá také zájem o vstupenky. Ty nejlevnější jsou už dávno beznadějně vyprodané.

V O2 areně to bude žít celé čtyři dny

Vstupenky lze zakoupit samostatně na každý den, nebo v balíčku na celou dobu trvání akce. Prodávají se v síti Ticketportal. Jenže pokud se tam podíváte, zjistíte, že ty levné jsou už dávno prodané. Aby také ne, když prodej běží od března. Ceny začínaly na 490 Kč, v současné chvíli si však připravte spíš tisícovky než stovky korun. Nebo vyzkoušíte soutěž o 2 vstupenky na Prague PlayOffs 2018 a budete doufat ve štěstí?

Zasoutěžte si, za zkoušku nic nedáte

Znáte e-shop Equestrians? Prodává jezdecké potřeby pro jezdce i koně s ohledem na kvalitu a bezpečí. S Global Champions Prague Playoff 2018 toho má hodně společného, právě Czech Equestrian Team totiž celou akci organizuje. A nejen proto vám e-shop dává šanci vyhrát 2 čtyřdenní vstupenky v celkové hodnotě 7380 Kč. Využijete tuto jedinečnou šanci?

Pravidla soutěže jsou jasná. V době od 1. srpna do 30. září musíte vyplnit online formulář, v němž se nachází 8 otázek. Nebojte, všechny jsou jednoduché. Týkají se totiž vašeho vztahu ke koním a jezdectví. Pak už jen doplníte své kontaktní údaje, formulář odešlete a budete doufat, že se štěstí při slosování, které proběhne 8. října, usměje zrovna na vás.

Ukázka fotografií kamenné prodejny a internetového obchodu Equestrians: