Přiznám se, že nepatřím mezi drobné muže, kteří takzvaně váží padesát kilo i s postelí, ale že spíše patřím do kategorie „XXL“. S nadváhou bohužel bojuji již od svých patnácti let, kdy se u mě projevily potíže se štítnou žlázou. Tudíž mým obrovským problémem a to nejen v letních měsících je nadměrné pocení. Je to nepříjemné obzvláště, když potřebujete něco někde akutně řešit a proudy potu, které se vám valí, po obličeji vám přijdou opravdu nejméně vhod. Jednoho dne, mě tak manželka potěšila příjemným dárkem k narozeninám, který obsahoval funkční tričko, šortky a také ponožky se stříbrem. Vůbec jsem netušil, že se něco podobného vyrábí a jestli, tak jakou to má vůbec funkci a nyní už to velmi dobře vím, tou nepostradatelnou funkcí je úžasný odvod potu z míst na nohou, které nejvíce trpí pocením. Jsou vskutku úžasné. Děkuji ti proto ještě jednou Maruško!

Ponožky sportovní? Ano, někdy se začít musí!

Po mé zkušenosti s ponožkami se stříbrnými vlákny, jsem se rozhodl, že si něco podobného pořídím i na sport. Ano, ponožky sportovní a to pro mne. Rozhodl jsem se totiž, že již musím se svou nadváhou začít opravdu něco dělat a zbytečně si tak nezadělávat na další zdravotní komplikace s ní spojené. Začal jsem tak pravidelně chodit s mým kamarádem na tenis, který jsem v mládí velmi miloval, ale posléze jsem z něj díky posměchu spoluhráčů raději upustil. Nyní se k němu vracím s plnou polní a to navíc s balíčkem sportovních ponožek, které se postarají o nepříjemný zápach během mé aktivity. I zmírnění nepříjemného zápachu bylo pro mne plus, proč začít něco dělat se svým zdravím a to, co možná nejdříve.

Pánské sportovní ponožky, na které nedám dopustit

Rozhodně ne všechny pánské sportovní ponožky tak dokonale odvádí pot, jako tyto. Když manželka viděla můj zápal pro sport, ihned mi koupila tři balení těchto pomocníků. A já jsem za ně byl nesmírně rád. Důvodů je totiž mnohem více, a sice že ponožky, které mají stříbrné vlákno, mohu nosit i v práci, kde se rovněž potýkám s pocením nohou, ale i běžně ven na takové to normální chození. Ani já a ani moje manželka se tak již nemusíme stydět za můj nepříjemný odér, který se vždy linul směrem, kterým jsem se bohužel pohnul.