9030

Na trhu je nepřeberné množství různých hraček. Některé z nich ale dnešní děti už nudí a nedokáží je tolik zaujmout. Chcete-li svým zvídavým domaa hravým potomkům dopřát skutečnou zábavu, zkuste jim pořídit (třeba místo klasických stavebnic) originální hračku –Laser Pegs. Jedná se o moderní stavebnici, s kvalitní LED diodou, která vydrží svítit až sto tisíc hodin. Uvidíte, že se vašim dětem bude velmi líbit.

Laser Pegs rozvíjí dětskou tvořivost

U všech hraček je důležité, zda rozvíjejí kreativitu vašich dětí. Oblíbená LED stavebnice touto schopností disponuje. Už proto, že hračka je kompatibilní s velice populárními kostičkami Lego. Šikovné děti si s nimi dokáží opravdu vyhrát a vytvořit až neuvěřitelné věci. Ve spojení se zajímavou stavebnicí Laser Pegs si váš hravý potomek může postavit nejen předem definované modely, ale také svítící hrady, lodě, rozmanité budovy a mnohé další sestavy. Záleží jen na vašem dítěti, jaké má záliby a co se mu líbí.

Hračka pro rozvoj fantazie

Dětská obrazotvornost, mnohdy hodně barvitá, rozhodně není při hře s LED stavebnicí nijak omezována. Každé z dětí si může stvořit svůj vlastní svět! Kluci i holky mohou například vymýšlet a navrhovat nové tvary. Variant LED stavebnicových sestav je mnoho, a proto můžete svým dětem vybrat tu pravou! Výhodou také je, že Laser Pegs je možné provozovat na AA baterie (které však nejsou součástí standardního balení) nebo je další variantou fungování na A/C adaptér. Je-li hračka takto napájena, může se snadno stát oblíbenou noční lampičkou umístěnou v dětském pokoji.

Komu je určena?

Originální hračka Laser Pegs je vhodná pro děti od sedmi let. Hrát si s ní však může i mladší dítě, jen je třeba dávat pozor, aby při hře nespolklo některý z malých stavebnicových dílků. Předností je, že jednotlivé díly jsou nezávislé – přestane-li tedy jeden dílek svítit, lze jej nahradit jiným. Pokud se blíží narozeniny či svátek vašeho potomka, nebo mu prostě chcete udělat radost, LED stavebnice Laser Pegs bude skvělým překvapením.