Konec roku 2022 je již za rohem a přesně v tuto chvíli mnoho lidí přemýšlí, jakým způsobem jej oslaví. Rozhodně není nutné stresovat se s přípravami na domácí párty, protože existují podstatně příjemnější a méně náročné varianty. Vsadíte-li na některý z českých wellness resortů, dočkáte se luxusní péče, relaxu a dalších zážitků. Kam se podívat?

Pořádně se odměňte

Po celém roce poctivé práce přichází tolik očekávané svátky, jež znamenají spoustu dobrého jídla, trávení času s rodinou a psychický i fyzický odpočinek. Rok od roku stále větší množství lidí vsází na silvestrovské pobyty v lázních, přičemž se není vůbec čemu divit. Za pár tisíc korun se vám dostane stoprocentního klidu a úniku z reality.

Silvestrovský pobyt v lázních může mít mnoho různých podob, protože každý poskytovatel nabízí trochu jiné balíčky služeb. Ať už se chystáte jet v páru, s kamarády, rodinou, či spíše sami, vždy si přijdete na to své. Záleží čistě na vašich specifických přáních a možnostech.

Příkladem jsou třeba lázně Litoměřice, které nabízí neobvyklý pobyt na luxusně vybavené lodi Florentina. Dvě noci, bohatá bufetová snídaně, silvestrovský raut i párty s přípitkem vás přesvědčí, že jste si zvolili správně.

Vyberte si sami

Za zmínku stojí i známé lázně Jáchymov. I ty vás moc rády přivítají a nabídnou vám ubytování na dvě noci. Užijete si polopenzi, thajskou masáž, bazén a saunový důl, stejně jako poznávací vstup do prohlídkové štoly Astoria. K tomu připočtěte ještě spoustu kulturních akcí, nádherné prostředí a máte recept na spokojenost.

Dané varianty nejsou přirozeně jedinými možnostmi, a tak se určitě podívejte na internetové stránky spa.cz, kde si budete moci zvolit lázně dle svého specifického vkusu. Příliš ale neváhejte, jelikož silvestr je za rohem.