Kdo jednou propadl kouzlu Prahy, ten se z ní hned tak neodstěhuje. Její génius loci je pověstný a není divu, že se stále více lidí do hlavního města přestěhovává. Pochopitelně, že každý chce bydlet, tudíž je nutné, aby nabídka bydlení byla co nejzajímavější, a to nejen v podobě původní zástavby, ale také té nově vznikající.

Nové byty na Žižkově

K atraktivním adresám v Praze v současné době patří také Žižkov. Jeho typický charakter mu dávají historické domy z přelomu 19. a 20. století. Vzniká však zde i nová zástavba s ryze moderními byty, jež splňují všechny nároky uživatelů na současné bydlení. Takovým obydlím bude i soubor pěti výškových budov Na Vackově v Horním Žižkově, jejichž dokončení se počítá už v roce 2021. Zanedlouho se tedy tyto byty stanou domovem několika stovek nových obyvatel Žižkova. Můžete to být třeba zrovna vy, protože byty na prodej v Praze 3 jsou připraveny.

Atraktivní lokalita s kulturním i sportovním vyžitím

Výhodou projektu Na Vackově je i to, že v jeho blízkém okolí je opravdu všechno, co žádá městský člověk. Najdete zde dostatek zábavy, sportovního i společenského vyžití ve volném čase a na nákupy si zajedete do nedaleké východní části Vinohrad. Sady Na Krejcárku a Parukářka vám mohou posloužit pro váš aktivní odpočinek, kde si s chutí zaběháte nebo vyrazíte na nedělní odpolední výlet s celou rodinou.

Hypotéka od zkušeného hypotečního makléře

Financovat bydlení v Praze lze pomocí hypotéky. Ta od Hyposervisu Consulting je velmi zajímavá, protože má:

  • nulové poplatky za zpracování hypotéky
  • nejnižší dosažitelné úrokové sazby
  • nulové náklady administrativy spojené s přípravou hypotéky
  • znalecký posudek vypracovaný na náklady banky.

 

Proč tedy nevyužít bohaté zkušenosti hypotečního makléře a jeho zajímavou nabídku, která vám pomůže získat vaši vysněnou nemovitost v Praze?