012
Foto: Albixon.cz

Bazén, který nevybledne UV zářením, má dlouhou životnost, nepraskne při montáži doplňků, skvěle izoluje a materiál je zároveň zdravotně nezávadný? Dnes žádný problém. Musíte ale zabrousit do nabídky společnosti Albixon, která mimo jiné vyrábí i zahradní bazény z unikátního materiálu Albistone®. Samozřejmě, nechybí ani levnější laminátové, přelivové a foliové výrobky, které rozhodně nejsou špatné. Kdo je náročnější, pravděpodobně chce skutečně dlouholetou kvalitu a bazén na desítky let dopředu, vybere si zde také, ale vyšší investici se v tomto případě nevyhne.

Unikátní složení Albistone®

Unikátní složení Albistone® vychází z mnoha let zkoumání a sbírání zkušeností s ostatními materiály. Cílem bylo vyvinout materiál, který pomalu stárne a je pro bazény jako dělaný. A to se podařilo. Když už se bazén zapouští, je s tím spojena spousta kroků a vedlejších investic. Určitě nechcete za pár let tento proces podstupovat znovu. Oprava je náročná časově, technologicky i finančně. Nevíte-li jistě, zda zapouštět, nebo ne, je možností nejdříve se poohlédnout po obyčejnějších plastových bazénech a teprve poté se rozhodnout pro konečné řešení.

Foto: Albixon.cz
Foto: Albixon.cz

Výhody bazénů od Albixonu

Bazén od Albixonu bude vypadat pořád stejně dobře, jako když jste jej se vší slávou koupili. Jaké benefity Albistone® nabízí? Určitě vás nadchne informace o výborných tepelně-izolačních schopnostech. Voda se rychle ohřeje a udrží se v příjemné teplotě mnohem déle. Navíc bazén vydrží různé nepřízně počasí a je mrazuvzdorný: odolá teplotám od -40°C do +70°C. Při divokých dětských hrách nebo instalaci různých doplňků se někdy stane, že bazén praskne. Tomu se ale u těchto bazénů vyhnete, výborně totiž odolají mechanickému poškození, nehrozí prasknutí, ztenčení vrstvy ani únik vody. Dokonce ani vlivem vnějších vlivů nemění svou barvu. Myslíte na zdraví i na životní prostředí? Albistone® je vyráběn co nejvíce to jde ekologicky, nevznikají škodlivé látky, a je dokonce 100% recyklovatelný! Spolehnout se můžete na zdravotní nezávadnost, do vody se neuvolňují žádné nežádoucí prvky.

Zdá se vám těch benefitů příliš? Dokonalý bazén je dnes zkrátka možné sehnat, musíte ale vědět kde. U Albixonu navíc pořídíte nejen bazén, bazénové příslušenství a zastřešení bazénu, ale třeba i domácí vířivky a sauny.