beautiful-3116587_1280

Zima je definitivně pryč. S odcházejícím jarem je nejvyšší čas nastartovat nejen naše těla, ale i šatníky. Péřovky, kabáty, rukavice a šály uložit do zadních polic a ty přední přenechat nějakým pěkným trendy jarním kouskům.

Hodně z nás má skříně plné věcí, které nenosíme. A proč je nevyměnit za věci, které nosit budeme? Otevřete proto svou skříň a její obsah pečlivě rozdělte na tři hromádky s označením: nosím často, nosím občas a nenosím vůbec. A té třetí hromádky se nemilosrdně zbavte. Když už nic jiného, tak si ve skříni pěkně uklidíte a budete mít přehled, co kde máte. Vzniklý prostor vám pak poslouží pro vaše nové úlovky. A co by mezi nimi nemělo chybět?

Pestrobarevné bundy a mikiny

Přivítejte jaro pestrými barvami. Trendem letošního jara a léta jsou barvy optimistické a dodávající energii, tedy žlutá, červená a oranžová. Skvěle se vyjímají například na pestrobarevných kožených a koženkových bundičkách či mikinách. Doplňte je malou kabelkou ve stejném odstínu a budete zářit jako sluníčko.

Krátké kabáty pro jaro jako stvořené

Zima sice patří minulosti, ale na teploty přes dvacítku si ještě chvilku budeme muset počkat. Po ránu nám ještě nějakou dobu zima přeci jen bude. V tomto období nám skvěle poslouží krátké kabáty a svetry. Modely s kapucí vás navíc ochrání před větrem a deštěm. Z barev volte šedou, vínovou nebo starorůžovou.

Volány, zvony a overaly

Velkým hitem letošního jara jsou i tvarované rukávy – ano, s velkou pompou se vrací volány a zvony. Ze vzorů hraje prim kostka a proužek. V šatníku žádné ženy by neměl chybět dobře padnoucí overal, který dokáže sofistikovaně zdůraznit ženské křivky, a tím zvýšit sebevědomí.

Sako do každého šatníku

Snad žádná žena se neobejde bez dobře padnoucího saka. To rozhodně nemusíte nosit jen na pracovní schůzky či výjimečné události. Sako se totiž skvěle hodí i k džínům. Rozhodně se proto neomezujte jen na klasické barvy. Věřte, že zapůsobíte i v saku červeném nebo starorůžovém.

Nebojte se květů

Už několikátou sezonu se v jarních trendech objevují květované vzory a orientální potisky a ani letošní jarní sezona nebude výjimkou. Jak by také ne, květy zkrátka k jaru patří. Jsou ženské a působí křehce. Stejně jako různé ozdobičky jako korálky a třásně na džínových bundičkách, kalhotách, ale i botách.