envelope-2575251_1920

Dnes už se sice daleko více než dopisy posílají e-maily, SMS zprávy, či dokonce zprávy na Facebooku, avšak obálky stále mají své využití. Sem tam cestují poštou a často jsou v nich nejrůznější psaní a drobnosti předávány i osobně. A právě k takovým příležitostem se výborně hodí barevné nebo jinak zajímavé obálky.

Tedy po pravdě řečeno není to jen o barvách. S obálkami můžete experimentovat i prostřednictvím různých tvarů či materiálů. Který se kdy hodí? Pojďme se na to podívat.

Něžné obálky na svatební oznámení

Svatební oznámení patří rozhodně k věcem, které se stále dávají vědět v papírové podobě. Obálka ale nemusí být jen fádně bílá. Chcete-li zůstat u klasického odstínu a přesto být originální, vyberte třeba bílou obálku motýlek. A jestli se nebojíte barviček, slaďte obálku například s barvami celé svatby a svatební hostiny.

Hravé barvičky na narozeninová přání, poukazy a jiné dárky

Chcete někomu blízkému darovat společné fotografie, poukaz na masáž či jen hezké přáníčko k narozeninám? Nezapomeňte investovat o pár korun navíc a pořídit navíc pěknou barevnou obálku. Rozhlédněte se na www.barevne-obalky.cz – určitě si mezi všemi těmi metalickými, neonovými a dalšími zajímavými variantami vyberete.

I poštou lze poslat barevnou obálku

Hodí se například v případě, kdy chcete poslat osobní informace. Přes bílou obálku písmo často prosvítá, a to obzvlášť je-li natištěné. Zvolte nějakou tmavší neprůhlednou barvu. Jen si dejte pozor, aby na ní byla vidět adresa příjemce. Klidně vše vyřešte tak, že na ni nalepíte bílý obdélníček s adresou.

Barevné obálky ale nemusí mít žádný speciální důvod. Proč je nepoužívat jen tak pro radost? Víte, kolika lidem rozzáří mezi všemi těmi nudně bílými den? Všem zaměstnancům pošty, kterým přijdou pod ruku, a především pak adresátovi. Vás přitom budou stát jen o pár korun navíc.