my-family.cz_hotelbelvedereprague_cz_nahledovy

Také vás láká množství akcí, které se po celé Praze celoročně pořádají, ale stále máte pocit, že byste si je neužili s celou rodinou? Poradíme vám, na které akce můžete vzít své ratolesti a přitom si je užít společně bez ohledu na věk. Možná budete překvapeni, kolik míst hlavní město Praha skrývá k pobavení dětí i dospělých a můžete prožít příjemné odpoledne nebo třeba i celý víkend nabitý akcemi. Stačí se jen rozhodnout a vyrazit.

Zajděte s rodinou na výstavu vláčků nebo lego stavebnic

Za nejznámější místa vhodná pro celou rodinu se považuje „svatá trojice“ aquaparku, dinoparku a zoologické zahrady v Tróji. Zde najdete mimo jiné i nádhernou botanickou zahradu a čas od času i pořádaný speciální food festival, který rozhodně rozmazlí vaše chuťové pohárky a dá vám ochutnat nejrůznější pokrmy z celého světa. Co však vždy zaručeně každé dítě zabaví, je Království železnic, které se nachází na Smíchově a často zaujme mimo dětí i samotné rodiče. Najdete zde dokonce největší modelové kolejiště ve střední Evropě.

my-family.cz_hotelbelvedereprague_cz_01

Pohyb dětem prospěje a rodičům pomůže strávit s dětmi krásný den

Podobné vyžití nabízí i Lego muzeum, které samozřejmě poskytuje prostor i pro tvorbu. Můžete se zde ponořit do velkého množství lego kostek a nechat se inspirovat překrásnými modely, které jsou zde vystavené. Celou rodinu může zaujmout i divadlo Minor, odkud své děti budete těžko dostávat. Všechna představení jsou navíc očíslovaná podle věku a tak se nemůže stát, že vyberete nějaké nevhodné. Pro plně vyžitý víkend se zvláště lidem nežijícím v Praze vyplatí vybrat si předem hotely v Praze a zajistit si vhodné ubytování za rozumnou cenu.

my-family.cz_hotelbelvedereprague_cz_02

Vyberte si vhodné ubytování, kde se bude líbit celé rodině

Velmi často navštěvovanou rodinnou atrakcí je také Toboga Fantasy, který je vlastně obrovským indoorovým zábavním parkem, který se rozkládá v prostoru téměř 6000 metrů čtverečních a najdete v něm množství skluzavek, tobogánů i trampolín. Po bohatě prožitém dni se můžete přesunout do jednoho z rodinného apartmánu oblíbeného pražského hotelu Belvedere, který mimo jiné nabízí i nejvybavenější konferenční prostory v Praze. Ty vás jistě budou zajímat, když budete v Praze pořádat nějakou firemní akci