Léto, prázdniny, dovolené už jsou dávno za námi a nás čeká relativně dlouhé období zachumlaných chvilek v teplíčku domovů, popíjení horkých nápojů s citronem a medem, zavařování výdobytků ze zahrádky i sbírání úlovků v houbařských rájích. Naše organismy se pomalu chystají na zimní období, která bývají doprovázena častými nachlazeními i úpornými respiračními chorobami. Co takhle podpořit imunitní systém wellness pobytem v houbařské oblasti? Uvidíte, že se vám vaše tělo za tuto odměnu v zimě odvděčí tuhým kořínkem a dobrou náladou. A to se přeci počítá.

Wellness pobyty pro zamilované páry, novomanžele i seniory toužící po odpočinku

Výběr ideálního prostředí pro strávení volného času s rozmazlováním ve wellness i relaxováním v přírodě bok po boku nejmilejší osobě nikdy nebyl jednodušší. St. Augustian Life je pobytovým zařízením, které je primárně určeno pro kompletní wellness pobyty zamilovaných párů, seniorů užívajících si zasloužilý odpočinek i novomanželů trávících zde svatební cestu.

Vkusná elegance je propojená s prvotřídními službami St. Augustian Life

Prvotřídní služby uspokojí nejnáročnější návštěvníky, kteří vyhledávají eleganci i luxus. Wellness pobyty nejsou zapovězeny ani „obyčejným smrtelníkům”. Za příznivé ceny si mohou hosté vybrat relax na 1 noc mimo víkend až vícedenní pobyty luhačovickém wellness hotelu se SPA centrem, relaxační místností, masážemi a se stravováním jako na zámku.

Darujte svým blízkým dárkový poukaz na wellness pobyt v Luhačovicích

Dopřejte sobě nebo svým známým možnost dokonalé relaxace v luhačovickém St. Augustian Life, poznejte harmonii přírodních krás a moravské pohostinnosti. Se sklenkou dobrého vína po profesionální masáži nebo pobytu v sauně se každému bude hnedka lépe usínat.