luxusni-cernobily-batoh
Městský batoh Natwee, foto: Pinkypop.cz

Pokud jste ještě doposud nedali kabelku či brašnu z ruky a nedovedete si bez ní život snad ani představit, zkuste je jednou vyměnit za stylové batohy a udělat změnu. Dnešní batohy jsou tak propracované i ve skrze elegantní a moderní zároveň, že si s nimi naprosto v klidu můžete troufnout vyrazit na večírek.

Stylové městské batohy vás nebudou nudit

Nemusí to být jen jednorázová záležitost, takový městský batoh pak klidně můžete využít na sport či do školy. Pokud už vybíráte, zkuste rovnou studentský batoh na notebook a při jeho výběru rovnou zohledněte i objem všech dalších věcí, které s sebou naprosto běžně nosíte. Může to být třeba nabíječka, láhev s pitím, nebo svetr na chladný večer. Předejdete pozdějšímu rozčarování z případného nedostatku místa.

Stylový batoh pro kluka Natwee, foto: Pinkypop.cz
Stylový batoh pro kluka Natwee, foto: Pinkypop.cz

Studentský batoh do školy, do města i na večírek

Váš batoh by ale zase neměl být přehnaně velký. S takovým by se asi na večírek vyrazit nedalo. Hledejte městský batoh, který je dynamický, s elegantními nebo sportovními prvky, ale ještě stále s dostatečnou špetkou lehké elegance a půvabu. Studentský batoh se dá nosit buď klasicky na dvou popruzích na zádech, což je pro vás rozhodně praktičtější i zdravější. Nebo se také dají nosit velmi stylově pouze na jednom rameni. Stylové batohy pojmou vaše učebnice i sešity do školy, tablet, notebook, svačinu, láhev na vodu, tvoje oblíbené knihy nebo třeba o víkendu oblečení na přespání u kamarádky, či na chladné večery.

designove-batohy-do-mesta
Studentské batohy Natwee, foto: Pinkypop.cz

Vybírejte pečlivě

Hledejte tedy na trhu trendy batohy, barevné batohy, vzorované batohy i zvláštně designové batohy, které nejlépe sportovně elegantní styl, ať je můžete vzít na večírek i do školy. Spousta moderních batohů se klidně hodí na slavnostnější příležitosti. Sportovně elegantní batohy jsou velice žádané a módní. Můžete mí klidně i stylový batoh pro muže i ženu, který je universální, a může tak mít mnohem více využití. Prostě hledejte ten nezapomenutelný městský batoh a buďte originální.