stress-2902537_1920

Zrychlený způsob života, každodenní koloběh nesčetného množství činností, práce až nad hlavu. Máte pocit, že se svět zbláznil a vy už se nedokážete zastavit? Stop! Je tu ten nejjednodušší recept na stres. Stačí málo. Do svého denního rituálu zařaďte hořčík v kombinaci s vitamínem B6.

24541-naturvita-banner (2)

Myslíte si, že jde o další, již tisíckrát omílané téma o vitamínech a doplňcích stravy? Jste na omylu. Pravidelné užívání magnesia (hořčíku) s béčkem se osvědčilo již mnohokrát. U vytížených manažerů, nevyspalých maminek až po návštěvníky psychologických ordinací.

Zmizí křeče, přijde klid

Zvláště v tomto období, kdy se nám stále nedostává dostatek slunečního svitu a v předjaří se cítíme více a více unaveni, je hořčík s vitamínem B6 téměř nutností. Tělo si ho žádá. Tato ideální kombinace nastolí během pár dnů duševní pohodu, celkovou psychickou rovnováhu, zkvalitní spánek, mnohonásobně sníží vyčerpání a jako bonus se mohou její uživatelé těšit na normální činnost svalů. Pokud patříte mezi ty, jež trápí křeče v lýtkách, chodidlech a jiných částech těla, vyřeší kombinace hořčíku s béčkem i tyto problémy. A to velmi rychle.

29806

Vybírejte chytře

Ale jaký hořčík si vybrat? Na trhu ho je spousta, bohužel řada z doplňků stravy nedá tělu téměř nic. Buďte chytří a vybírejte podle vstřebatelnosti hořčíku, tedy podle toho, kolik si vaše tělo z jedné tabletky vezme a skutečně využije. Mezi ty nejlepší formy magnesia patří citrát, uhličitan a glycinát. Usnadnili jsme vám hledání a našli pro vás kombinaci hned dvou prvních dobře vstřebatelných forem hořčíku. Je jím produkt s názvem Hořčík+B6 od Gigalékárny. Jeví se jako vysoce kvalitní. Díky vitamínu B6 je účinek magnesia navýšen o další bonusy v podobě zklidnění nervové soustavy, regulaci hormonální aktivity i zlepšení vaší imunity. A to je zvláště před začátkem jara, kdy řádí jedna viróza za druhou, víc než výhodné.