Snímek obrazovky 2017-04-26 v 9.50.34

Hledáte řešení, jak si rychle a levně zařídit byt? Nevíte, kde seženete potřebný nábytek od a do zet? E-shop hmnabytek.cz se soustředí na dětský nábytek, zahradní nábytek a modulový sektorový nábytek, kde nechybí dětské pokoje, postele, komody, obývací stěny, sedací soupravy a kolekce od známých evropských výrobců. Díky společnosti HM nábytek si kompletně vybavíte také jídelnu, ložnici či předsíň za rozumnou cenu a v precizním designovém vyvedení.

Snímek obrazovky 2017-04-26 v 9.50.57

Nábytek od populárních evropských výrobců

Prodávaný nábytek dodávají výrobci jako BRW, Bogfran, Wajnert, Szynaka, Forte, Dolmar, Bellamy a jiní. Žádná čínská jednorázovka, ale bytelná jakost pro celoživotní užívání. Registrovaní zákazníci získají okamžitou slevu. Produkty je možné kupovat i na splátky, což je výhodné především v tíživějších životních situacích, kdy potřebujete okamžitě bydlet, ovšem nemáte dostatek finančních prostředků. Firma zajišťuje i vlastní dopravu, což se sice může zdát nevýhodné z časového hlediska, ovšem pozitiva jsou v tom, že je nábytek neustále pod kontrolou firemních zaměstnanců a nedochází k jeho poničení na cestě za zákazníkem.

Každý týden nové zboží

Každý týden jsou jednotlivé kolekce aktualizovány o nové, moderní kusy. Proto když si objednáte sestavu do obývacího pokoje a zjistíte, že vám například chybí odpovídající tv stolek, během několika dní už jej máte doma. Přestože jsou prodávané kusy nábytku prodávány v příznivých cenových relacích, v nabídce si vyberou i náročnější zákazníci. Sektorové soustavy mají alternativu v luxusnějších nábytkových soupravách s vkusným designovým vyvedením.

Vybavení na zahrady, terasy a do kanceláří

Stejně jako obytné interiéry je možné si v internetovém obchodě hmnabytek.cz vybrat i soupravy do kanceláří a rozmanité doplňky. Rovněž nabídka nábytku na zahrady a terasy potěší všechny zájemce o kompletní vybavení. Nepostradatelnou kategorií e-shopu je sekce Novinky, v níž jsou klienti upozorňováni na právě zařazený nábytek do nabídky. Celkově se zájemci o vybavení bytu, domu či zahrady můžou jednoduše zorientovat v přehledně řazených kategoriích, kde jsou jednotlivé produkty řazeny podle typů místností. Je dbáno na pestrou škálu barev, stylů a použitých materiálů.