Skvělý sex nemusí být doménou jen mladých a vyvolených. Užívat si ho můžete i vy. Jen se musí vědět, jak na to.

Uvažovali jste někdy o tom zapojit do své zaběhnuté sexuální rutiny erotické hračky? Pokud ne, věřte, že o hodně přicházíte. Správně zvolená erotická pomůcka dokáže i skomírající sex vrátit na špici, na které svého času byl. Nevěříte, vyzkoušejte a uvidíte!

Zbavte se rutiny i nudy

Sex je skvělá věc. Zdravá a veskrze příjemná. Respektive tomu tak může být. Problémem je, když se do sexu začne vkrádat nuda. Sex také zabíjí rutina. Někteří jedinci nespokojenost v sexu řeší nevěrou. Ta však nebývá zcela funkční záplatou. Nehledě na to, že ne každý má nervy a žaludek lhát a žít v přetvářce. Obzvláště pokud si jinak partnera váží a miluje ho. Jinými slovy je třeba hledat jiné způsoby, jak sexu vrátit šťávu. Erotické pomůcky jsou jedním z nich. Řekli bychom jedním z nejlepších. V první řadě jsou po všech stránkách bezpečné. A k tomu i účinné!

Abyste se nečervenali

Jakou erotickou hračkou začít a kde ji sehnat? Začněme tím druhým. Erotické pomůcky, obzvláště pokud s nimi začínáte, doporučujeme vybírat na nějakém dobře zásobeném internetovém sexhopu. Naší jasnou volbou je sexio.cz. Proč? Je skvěle zásobený, nepředražený a diskrétní. A při výběru se nebudete červenat. Stud při výběru erotických pomůcek rozhodně není na místě.

Vybírejte na sexio.cz

Když říkáme, že sexio.cz je skvěle zásobený, tak myslíme opravdu skvěle. V nabídce najdete mastrurbátory, Venušiny kuličky, honítka, kroužky, pouta i bičíky. Stejně jako spoustu ryze praktických pomůcek, jako je lubrikační gel či menstruační kalíšek.

Vibrátor, nebo dildo?

A s jakou hračkou začít? Ženám v každém případě doporučujeme vibrátor, nebo dildo. Popřípadě obojí. Zatímco vibrátor vibruje, dildo nikoliv. Potěšení ovšem přináší a ne zrovna malé! A jakou erotickou hračku doporučit pánům? I je do stavu extáze mohou přivádět sofistikované masturbátory stejně jako honítka a kroužky na penisy.

Fyzické potěšení v koňské dávce

Erotický trh je zkrátka velmi bohatý. Někdy při pohledu na ty sofistikované modely si říkám, že bychom se vlastně bez partnera z masa a kostí i obešli. Kdepak, neobešly. Klasické objetí a pusu vám erotická hračka bohužel nezprostředkuje. To ostatní ale ano, a to v koňské dávce!