Nevzpomínáte dobře na poslední home office a ani vaše dítě se při domácí výuce necítilo ve své kůži? Možná vám oběma jenom nesedla židle. Kdo doma prosedí u pracovního stolu či počítače několik hodin denně, potřebuje k tomu i správnou a ergonomickou židli, ze které nebolí záda.

Jak má vypadat kancelářská židle pro home office?

Rozhodně její výběr nepodceňte. Musí splnit požadavky estetické i ergonomicko-zdravotní. Málokdo z nás má v bytě prostor pro samostatnou pracovnu. Pracovní kout tak často končí v obývacím pokoji, někdy dost nevhodně i v ložnici. V každém případě nám tato židle musí sednout do interiéru svým stylem, materiálem i barvou. Levné pracovní židle nestačí. Potřebujeme kancelářské židle s designem.

Dělíte se o pracovní místo s partnerem nebo partnerkou? Ideální to není, ale pokud to tak je, hledejte kancelářskou židli se snadným přenastavením parametrů. Tedy zejména výšky sedáku, sklonu zad, ale i pozice loketních opěrek. Nezapomeňte na nosnost kancelářské židle pro home office a vyberte ji podle nejtěžšího člena domácnosti.

Chcete pro home office skutečně top pracovní židli či kancelářské křeslo? Sortiment speciálních kancelářských židlí nabízí e-shop Primazidle.cz. Najdete zde židle z extrémně kvalitních a atraktivních materiálů, v klasickém i extraordinérním designu, se zvýšenou nosností, pro zdravé a komfortní sezení. Určitě lze doporučit třeba židle z řad President a Ergohuman.

Zdravě posaďte i své děti

Jak se sedí doma vašim dětem? U pracovního stolku, kde se děti učí, pracují s počítačem, ale i kde si hrají, nebo dělají různé kreativní činnosti, potřebují správné židle. Vyřazená stará židle určená pro jídelní stoly, či již nepoužívané konferenční židle z vaší staré práce, rozhodně nestačí. E-shop Primazidle.cz nabízí i kvalitní dětské židle. Vyberete si dětské židle z eko kůže, čalouněné i síťované. Mají hezký, často tematický design, takže zaujmou třeba i vášnivého malého fotbalistu. Tyto židle vytváří správné návyky sezení, nedeformují dětskou páteř a jsou též pohodlné, takže děti u různých činností, včetně učení, vydrží déle.