Řada firem potřebuje pro své zaměstnance oblečení. Sháníme jej však i jako živnostníci, někdy též pro své soukromé aktivity – pro hobby i práci na zahradě.

Pracovní oblečení, to nejsou jen montérky

Firma Xfer není pouze synonymem pro pracovní oblečení Brno. Svůj sortiment pracovního oblečení prodává zejména díky svému e-shopu po celé České republice. Společnost nabízí širokou škálu různých typů pracovního oblečení a rovněž reklamní textil. Trička, polokošile, mikiny, fleece oděvy, bundy, vesty, sportovní oblečení, čepice, tašky a různé druhy pracovního oblečení – to vše si lze v Xfer koupit.

Pracovní oblečení nabízí Xfer pro různé profese

Standardem jsou třeba kousky pro číšníky, ale i další profese, kde se hodí pracovní košile s kalhotami či se zástěrou. V sortimentu nechybí dámské a pánské pracovní kalhoty, šortky, též bezpečnostní reflexní oděvy.

Největší sortiment pracovních triček

Xfer prodává pracovní trička v různé kvalitě, velikostech, délkách a střizích – dámská, pánská. Právě rozsahem tohoto sortimentu firma vyniká. Tato trička lze nakoupit jako součást dress code či firemní uniformy pro zaměstnance a spolupracovníky. Využijete je však i pro sebe jako živnostníci a soukromé osoby, když hledáte kvalitní pracovní trika jako součást domácího pracovního, sportovního i jiného volnočasového outfitu.

Sortiment s tričky vyniká bohatou škálou barev každého střihu. Trička jsou s dlouhým i krátkým rukávem, bez rukávu, též jako body (tento sortiment je určen pro kojence a hodí se jako reklamní textil či pro tvorbu oděvů s vlastním potiskem). Trička bývají balena obvykle po 5 ks v sáčku a po 50 až 100 kusech v kartonu.

Pro podzim nezapomeňte na teplejší kousky pracovních oděvů

V Xfer nabízí rovněž hřejivé kousky pracovních oděvů. Pro podzim využijete především fleecové mikiny a bundy. Ty jsou balené již od 1 ks v sáčku a od 10 ks v kartonu. Zakoupit však lze rovněž klasické bundy, a to včetně těch v reflexním provedení. Oblíbené bývají pro zaměstnance v profesích, kde se vyžaduje vyšší bezpečnost, ale některé i mezi cyklisty.