template-1599665_1280

WordPress si na trhu redakčních systémů téměř vybudoval monopol. Ačkoliv je často kritizován, je to zbytečný žrout výkonu, tak lidé obdivují jeho velkou jednoduchost a použitelnost. Na wordpressu totiž nemusí běžet jen váš blog, ale i i jiné internetové projekty jako magazín, eshop a další. Je už na vás jak ho vylepšíte a jestli ho propojíte třeba s facebookem, twitterem nebo jinými sociálními sítěmi. Díky vašemu umu se z wordpressu může stát velmi mocný nástroj. Jen mu budete muset věnovat nějaký ten koláč času abyste se dokázali naučit, jak všechny ty fígle použít.

WordPress – pluginy

Při práci s wordpressem se vám budou určitě hodin nejrůznější pluginy. Ty vám mohou usnadnit práci a také zatraktivnit web pro vaše návštěvníky. Platí, že své čtenáře můžete dost dobře upoutat pomocí obrázků. Ke čtení samotného textu se určitě nakonec už nějakou dokopou. Je jen důležité je trochu popostrčit.

Jako nejrozšířenější redakční systém má wordpress tu výhodu, že je k němu k dispozici obrovské množství šablon. Když budete pátrat opravdu svědomitě, tak jistě objevíte i nějaké kvalitní, které se budou pro vaše stránky hodit. Nemusíte se bát, že je by šablonu měl každý druhý. Výběr je opravdu tak veliký, že to je jako bát se, aby si váš kamarád nepořídil stejné tričko. Navíc není přece nejdůležitější vzhled, ale samotný text, který se na webu objeví. Snažte se tedy především psát.