swim-422546_1280
Máte na své zahradě bazén, ale před koupáním musíte trávit spoustu času s úklidem nečistot z vodní hladiny? Jak jistě víte, každý bazén přináší nejen spoustu zábavy, ale také spoustu starostí, které jsou spojené právě s čištěním bazénové vody. Bazénová voda musí být pro pohodlné koupání křišťálově čistá, bez nečistot a jakýchkoliv mikroorganismů. Již Vám ve vodních radovánkách nebude nic bránit, protože je k dispozici solární plachta na bazén. V současné době je solární plachta velmi oblíbená, která dokonale nahrazuje zastřešení bazénů. Jelikož je zastřešení bazénu poměrně velká investice financí, mnoho lidí volí solární plachty, které zabraňují nežádoucím nečistotám vzniknout do bazénové vody.

Solární plachta je dnes cenově dostupná a také velmi žádaná majiteli bazénů. Pokud nainstalujete solární plachtu na svůj bazén, tak zabráníte také odparu vody a úniku tepla z bazénu. Můžete se tedy denně těšit na teplou a křišťálově čistou vodu. Bez nečistot tak můžete být po celou koupací sezónu. Solární plachta na bazén tedy zabraňuje úniku tepla, ale také zakrývá bazén, aby do vody nevnikaly nečistoty.

Plachta na bazén je vhodná pro každou domácnost a k dodání jsou plachty v mnoha velikostech. Snižují se Vám zároveň náklady na spotřebu vody a bazénové chemie. Zakrytí bazénu zvyšuje rychlost ohřevu vody. Šetřete tedy svůj čas. Pravidelně používejte bazénovou chemii, ale nezapomínejte i na další zařízení. Stačí si najít vhodnou velikost a tvar plachty, aby plachta perfektně seděla přímo na Váš bazén.

Užívejte si koupání po celé léto. Již Vám nic nebude bránit koupat se denně po celou sezónu. Nemusíte se bát studené vody, ani znečištěné mikroorganismy. Najděte si vhodný způsob, jak minimalizovat svou práci a starost o bazén.