schranky-pro-rodinne-domy

Co je kvalitní, nemusí být vždy drahé. Vhodnou poštovní schránku pro exteriér vašeho domu není tak těžké najít. Máte-li však plot nebo sloupky před domem netypických rozměrů, do nichž vpravit schránku vyžaduje zednický um, kreativitu a vynalézavost, je to oříšek. Někdy je potřeba sáhnout po atypické poštovní schránce, která bude teprve ta pravá, nebo po poštovní schránce s nastavitelnou hloubkou pro vaše účely. Jen málo firem vám v tomto vyjde maximálně vstříc a vymyslí pro vás nejlepší možné řešení.

2412-potovn-schrnka-g-01-nerez

Samostatné poštovní schránky

Pro rodinný domek i celá sídla si můžete nechat zhotovit samostatné venkovní poštovní schránky. Klasické provedení počítá se zazděním schránky do sloupku vašeho oplocení, jež se provádí podle hloubky sloupku. Jelikož se jedná o poštovní schránky určené pro exteriér, při jejich výrobě se volí materiály odolné vůči povětrnostním vlivům s dlouhou životností. Nejčastěji se vyrábí nerezové poštovní schránky, neméně kvalitní jsou také schránky lakované práškovou vypalovací barvou, pozinkovaný plech s vysokou odolností proti korozi. Poštovní schránka zabudovaná do sloupku může mít také vestavěný zvonek, mluvítko, telefon i kameru.

Jak bude řešená vaše poštovní schránka?

Nebojte se do venkovní schránky investovat, stokrát se vám to vrátí. Nerezová poštovní schránka speciálně vyrobená k rodinnému domku může mít i horní stříšku zvyšující její odolnost na maximum, a podle vašeho přání by mohla být opatřena i spodním tubusem na noviny. Vybírat můžete z variant zhotovení do sloupku či na plot. Volit lze také podle typu provedení sloupků i schránku s šikmým tělem nebo schránku zúžené šířky vhodnou pro zabudování do užších sloupků. Hloubka schránek bývá též volitelná, informace naleznete u výrobce a ve vybraných partnerských e-shopech. Všestranný servis včetně zednických a sádrokartonářských prací vám nabídne například firma Kortan sídlící v Babicích u Uherského Hradiště. Rychle, levně a bez starostí navíc.