Milujete výtečná vína a šampaňské? Potrpíte si na opravdové kvalitě tak, abyste si mohli váš oblíbený nápoj vychutnat naplno do poslední kapky? Vyberte si z exkluzivní nabídky produktů, které se hodí pro různé příležitosti, ať už to jsou oslavy, svatby, Silvestr, výročí nebo jiné slavnostní akce.

Kvalitní vína z jižní Moravy i ze zahraničí

Ochutnejte lahodná moravská nebo zahraniční vína různých odrůd. V nabídce naleznete víno z jižní Moravy, a to nejen bílé víno a červené víno, ale i růžové. Opravdoví fajnšmekři si pochutnají na takových, která se pyšní oceněními v podobě medailí z výstav. Polaskejte vaše chuťové pohárky a dopřejte jim opravdový zážitek. Díky široké nabídce, si vybere opravdu každý.

Šampaňské, které nesmí při speciální příležitosti chybět

Při žádné speciální akci jako jsou oslavy, svatby, Silvestr a podobně, by nemělo chybět šampaňské. Pochutnejte si na bublinkách, které vás nadchnou svojí plnou a jemnou chutí. Proměňte čas strávený společně s vašimi nejbližšími v nezapomenutelný a jedinečný. Užijte si naplno kouzlo okamžiku, které umocní lahodná chuť některé z vybraných lahví šampaňského.

Chutný a s láskou vyrobený burčák, kterému neodoláte

Milujete burčák? Tento oblíbený zkvašený alkoholický nápoj je plný vitamínů a minerálů. Takže si na něm nejenom pochutnáte, ale také zároveň prospějete vašemu zdraví. V době vinobraní byste si ho rozhodně neměli nechat ujít, a to jak v jeho bílé, tak ani v červené podobě.

Sekt jako stvořený pro přípitek

Pro přípitek je jako stvořený kvalitní sekt, který umocní dokonalý prožitek z výjimečného okamžiku. Vyberte si z široké nabídky šumivých vín, která jsou jako stvořená pro speciální a zvláštní příležitosti, na kterých vám opravdu záleží. Ve společnosti sektu si můžete užít třeba romantický večer ve dvou nebo slavnostní večeři s rodiči.