prague-2498950_1920

Do Prahy snad denně přijíždí spousty skupin. Jde například o základní či střední školy, zájmové skupiny, sportovní útvary, skauty apod. Člověk by tedy řekl, že nebude problém sehnat zde pro skupinu ubytování. Opak je ale pravdou. Ne všechny hotely a penziony mají dostatečné kapacity.

Kapacita navíc není jediným kritériem. Bylo by vhodné, aby se ubytování nacházelo v odpovídající lokalitě. Také je potřeba mít nějaké prostory pro společné setkávání. Na škodu není ani parkování pro autobus nebo dobrá dostupnost nádraží. Těch požadavků vlastně není zrovna málo. A všechny je splňuje AKÁT penzion v Praze 5.

Dobrá lokalita je základ

Praha není úplně malé město a přejíždět neustále z jedné strany na druhou by zabíralo zbytečně moc času. AKÁT penzion stojí na výhodném místě. V podstatě hned vedle jsou zastávky metra, autobusu i tramvaje Smíchovské nádraží. Z letiště je to sem půl hodinky, z hlavního nádraží a autobusového nádraží Florenc dojedete do deseti minut. A co víc, deset minutek trvá i cesta do centra.

Variabilní pokoje jsou důležité

AKÁT penzion v Praze disponuje celkem 32 pokoji, v nichž ubytuje více než 100 lidí. Některé jsou jednolůžkové, další vícelůžkové, lze je poskládat dle vlastního přání a volných kapacit. Od typů pokojů se pak pochopitelně odvíjí i cena. V té je zahrnuta snídaně, za polopenzi se připlácí. Výběr jídel je bohatý, výtvory šikovných kuchařů vám bezpochyby zachutnají.

Ke společnému setkávání poslouží nekuřácký salonek v restauraci, přes léto je možné užívat zahrádku.

Nadstandardní služby potěší

Pokud aspoň s týdenním předstihem nahlásíte, že přijedete vlastním autobusem, zařídí vám pro něj parkování. Užitečná je i služba bezplatné úschovy zavazadel. Jestliže přijedete mimo check-in či odjedete mimo check-out, nemusíte si těžké batohy tahat všude s sebou po Praze. Schovají vám je tady. O celou skupinu bude dobře postaráno.