Snímek obrazovky 2017-10-20 v 17.43.26

Člověk by měl mít našetřeno zhruba pět až šest měsíčních rozpočtů pro případy nouze. Přesto je ale dost těch, kteří žijí vyloženě od výplaty k výplatě. Jakmile dojde na nečekaný výdaj, musí si půjčovat. Pro všechny takové má výhodnou půjčku společnost Ferratum.

Za normálních okolností si člověk musí při každém nedostatku peněz žádat o půjčku. V dnešní době, kdy lze zařídit úvěry přes internet, už se sice nejedná o takový problém, nicméně pořád jde o zbytečnou činnost. Ferratum – rychlá půjčka proto umožňuje čerpat půjčené peníze, kdykoliv je potřebujete.

Váš měšec plný peněz

Revoluční produkt se jmenuje Ferratum Credit a dal by se přirovnat třeba ke kontokorentu, revolvingovému úvěru, nebo prostě a jednoduše k měšci plnému peněz. V tomto měšci máte určitou částku (až 35 000 Kč). Pokud ji zrovna nepotřebujete, necháte ji zde ležet. A kdykoliv vám bude chybět pár tisíc do výplaty či na novou pračku, vypůjčíte si je. Pak je do měšce zase vrátíte.

Peníze kdykoliv a s flexibilními splátkami

Také splátky jsou podobně flexibilní. Peníze není nutné vrátit najednou, bez jakýchkoliv poplatků navíc lze využít libovolných měsíčních splátek. Nutné je hradit pouze denní úrok a poplatek za čerpání částky ve výši 12,5 %.

Takový úvěr se vyplatí především lidem nemajícím žádnou finanční rezervu. Když totiž z měšce nic nečerpáte, nic neplatíte. Jen máte jistotu, že někde leží peníze, které lze v případě nouze využít. Vhodnými adepty pro tuto půjčku jsou rovněž klienti žádající o půjčky pravidelně. Na co si opakovaně žádat o úvěr, když můžete mít jen jeden jediný na dlouhou dobu? Pro nové klienty mající zájem o Ferratum Credit navíc běží akce, v rámci níž si můžete půjčit až 35 000 Kč bez poplatku za čerpání a s nulovým úrokem.

A ještě jedna rada na závěr. Ať už nakonec zažádáte o jakoukoliv půjčku, vždy se dobře dívejte, kolik vás přesně bude stát. U Ferratum Credit vidíte rozpis RPSN, denního úroku i dalších poplatků.