Každé podnikání je spojeno s množstvím nákladům, z nichž k těm větším patří platba nájemného za kancelář. Řešením, jak tyto náklady snížit na minimum, je kancelář virtuální, která vás může stát jenom pár set korun měsíčně. Za tuto cenu máte možnost získat sídlo firmy v centru Prahy. A to už stojí za zvážení.

Celá řada výhod

V případě, že ke svému podnikání fyzicky nepotřebujete kancelář nebo provozovnu, je pro vás virtuální sídlo skvělým řešením. Zejména, pokud se bude nacházet v našem hlavním městě. Před svými obchodními partnery získáte na důvěryhodnosti, neboť mít sídlo firmy v Praze je prestižní záležitostí. Stoupne vám hned šance na získání lepšího zákazníka. Dalším pozitivem je zmiňovaná významná úspora nákladů. Přesto budete moci využívat klasických kancelářských služeb, jako jsou recepce, správa pošty či možnost využití zasedací místnosti.

Pro koho je virtuální sídlo nejvhodnější a co získá?

Virtuální kancelář, kterou si vyberete na webu https://www.firmy-sidla.cz/, je správnou volbou pro začínající OSVČ, mladé firmy a start-upy, jež potřebují pro rozjezd své firmy každou korunu. Dále se doporučuje podnikatelům, kteří upřednostňují home office, pracují v terénu, mění provozovnu nebo si z jakéhokoliv důvodu nepřejí uvádět své bydliště jako sídlo podnikání. Virtuální kancelář vám kromě lukrativní adresy nabídne vybavené kanceláře a reprezentativní jednací místnosti, občerstvení pro obchodní partnery, vedení účetnictví, právní služby, tisk marketingových materiálů a tvorbu webových stránek. Samozřejmostí je plošné WIFI připojení.

Zřízení virtuální kanceláře během pár minut

Skutečně ji máte možnost získat v rekordně krátkém čase. Stačí navštívit webovou stránku https://www.firmy-sidla.cz/ a vybrat si adresu virtuálního sídla včetně nabízených služeb. Na základě nezávazného online formuláře vám bude připravena nabídka přímo na míru.