Ať už jako náhlou pomoc při nenadálé události, nebo na objednávku, máme pro vás tip. Jmenuje se Elektro Elefant a obrátit se na ně můžete kdykoliv ve dne i v noci.

Postihla vás porucha elektřiny? Stačí zavolat

Zapojili jste něco do zásuvky, vypadla vám elektřina v celém domě a nedaří se vám ji znovu zprovoznit. Najednou jste se ocitli bez elektřiny a nemáte tušení, proč se tak stalo. Příležitostí, které vás mohou připravit o přísun elektrického proudu, bez kterého dnešní život prakticky nefunguje, existuje mnoho. Vaším cílem v takovém případě je rychle tento problém vyřešit. Pokud se tak stane, stačí zavolat na nonstop havarijní službu elektrikáře na Praze 7 (777 699 088) a příjezdu kvalifikovaného technika se dočkáte do 60 minut. V noci pak do 90 minut.

Elektrikář po svém příjezdu vyhledá závadu, zjistí její příčinu, a pokud je to jen trochu možné, hned ji na místě opraví. Pokud to nelze, doporučí vám důkladnější opravu.

Ve chvíli, kdy u vás k nějaké elektro havárii dojde, nesnažte se ji ihned začít opravovat sami, ale počkejte si na odborníka. Neodborné pokusy o opravu mohou často nadělat větší škody než havárie sama. Případné úrazy elektrickým proudem navíc patří mezi velmi vážné, není tak nutné vůbec riskovat.

Elektrikář na objednávku

Elektrikář na Praze 8 funguje i na objednávku. Zavolat si ho můžete na revizi a pravidelnou údržbu elektroinstalace, která vám zajistí, že neočekávané havárie u vás vůbec nenastanou. Ze zkušeností jednotlivých elektrikářů vyplývá, že pravidelně, a především odborně udržované elektroinstalace jsou v daleko lepším stavu než ty, které se neudržují vůbec nebo pouze podomácku.

Dále se na elektrikáře můžete obrátit pro opravu a výměnu jističů, vypínačů, zásuvek, instalaci a zapojení elektrických spotřebičů a další elektrikářské práce.