christmas-1118626_1280

Je to tady. Jako každý rok začínáme s výběrem vánočních dárků. Čím obdarovat ženu? Statistiky ukazují, které dárky ženy nejvíce potěší:

Šperky – stříbrné náušnice, náramky, řetízky, přívěsky, atd. Zlaté šperky jsou nádherné a žádná žena jim neodolá.

Dárkové karty (certifikáty) – skvělá volba pro ty, kteří nevědí, co dát. Vaše něžná polovička si sama vybere, po čem touží, ať se jedná o kosmetiku, oblečení, domácí spotřebiče, knihy a další.

Elektronická zařízení: mobilní telefon, tablet, notebook … Takové dárky nejvíce potěší teenagery. Ženy je třeba o nákupu takového dárku předem informovat, aby se vyjádřila ke značce, funkci apod.

Parfémy a kosmetika. Tutovka – tady nic nezkazíte, luxusní parfémy prostě vždy zabodují.

Vybíráme dárek pro děti

Toužíte zabít hned dvě mouchy jednou ranou? Máte dva rošťáky, kteří zlobí a u žádné hračky nevydrží? Tak jim pořiďte stolní fotbal, získáte nejen hru, která neskončí v koutě, baví se celá rodina, a pokud si pořídíte drahý a robustní hrací stůl, získáte kus pěkného nábytku do haly nebo obývacího pokoje. A pak pozvěte své přátelé a může hrát o ceny. Perfektní relax, uděláte mnohé i pro své zdraví. Obchody nabízejí řadu fotbálků od různých výrobců – čínské, ruské a evropské. Čínský stolní fotbal je považován za nekvalitní, ale v posledních letech se Čína polepšila a začala dělat věci mnohem lepší. Přesto se vyhněte pochybným prodejcům a své dárky nakupujte v zákazníky ověřených obchodech.

fotbal-na-gsmag-768x532

Zákazníky ověřený obchod – t-zbozi.cz

Skvělé reference má i internetový obchod t-zbozi.cz, kde nabízejí stolní fotbálky ve velkém výběru a za zajímavé ceny. Můžete si zde objednat i další zboží – sportovní potřeby, bytové doplňky, kuchyňské spotřebiče, hračky, dokonce celý zahradní domek a nábytek. Spolehlivý zákaznický servis, do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma.