212_a
Foto: isedacky.cz, kožená sedací souprava Kyoto

Pohodové posezení na vlastní prostorné sedačce je pro většinu majitelů rodinných domů nebo bytů jakousi samozřejmostí. I proto se vyplatí v případě volby nového modelu vycházet z mnohých kritérií. Dbát byste měli na prostor v dané místnosti, podobu sedací soupravy, její konstrukci, potah a spousty jiných aspektů. Důraz je nutné klást i na design. Obývacímu pokoji musí prostě a jednoduše dokonale slušet. Že nevíte, kde byste se měli při této nelehké volbě inspirovat? Nevadí! V následujících řádcích vám dáme dva tipy na elegantní klasické sedací soupravy, které stojí za to. Upozorníme pochopitelně i na to, kde se nachází zajímavá nabídka rohových sedaček.

401_a
Foto: isedacky.cz, klasická sedací souprava Charly

Klasická kožená sedací souprava Charly

Mnozí lidé mají rádi tradiční tvary sedací soupravy. Proto se nelze divit, že je kožená sedací souprava Charly nejžádanější model. Tmavé provedení dokáže vyniknout v jakékoli místnosti. V kombinaci se světlejším odstínem podlahy a tmavým nábytkem se setkáte s naprosto originálním designem. Místo kůže lze zvolit i látkový potah. Do větších prostor se hodí čtyřpohovka. Povrch je velmi jemný, a pokud nevíte, jak opravdu vyčistit sedačku, nemusíte se až tolik starat. Postačí jen navlhčený hadřík, případně roztok se saponátem.

261_a
Foto: isedacky.cz, kožená sedací souprava Speed

Sedací souprava Speed: Elegance ve dvou barvách

V látkové i kožené variantě nadchne moderní kožená sedací souprava Speed. Charakterizuje ji především jedinečný design. Komfort nabídne nejen samotná konstrukce sedačky, ale i dvojité opěrky rukou. Černobílé provedení je nadčasové a oblíbené bude i za několik let. Trendy vzhled ještě doplní decentně řešené prošívání.

Vyberte si ze spousty modelů

Zaujala vás některá ze zmiňovaných variant? Pokud ano, není problém si ji objednat v eshopu isedacky.cz. Jestliže se vám líbí spíše něco jiného, pak moderní italské sedačky a sedací soupravy koupíte zde.