my-family-cz_kentoyafitness_cz_nahledovy

Na jaře, v létě a během příjemného podzimu se s rodinou snažíte trávit co nejvíce času venku. Jenže zima už ukazuje plnou sílu a čeká nás několik méně příjemných měsíců, které nedovolí užívat si pohyb na čerstvém vzduchu. Chcete se bavit při sportu? Vyzkoušejte posilování, vyřádíte se všichni.

Začátky pod dozorem trenéra

Každé tělo je jiné a potřebuje zpevnit na různých částech. Navíc je nezbytně nutné umět na posilovacích strojích cvičit, jinak by mohlo dojít k úrazu. Na úplném začátku je nejlepší si zaplatit za služby osobního trenéra, který vám vše vysvětlí a nastaví optimální cvičební trénink pro každého. Nebojíte se výzev a myslíte to vážně? Chcete se ostatním pochlubit skvěle vypracovanou postavou a užívat si sport plnými doušky? Vaším rodinným trenérem se může stát Lukáš Osladil, držitel titulu Absolutní mistr Evropy v kulturistice. Momentálně jako trenér působí Kentoya Fitness posilovna Praha.

my-family-cz_kentoyafitness_cz_01

Než usednete na stroje, pořiďte si vhodnou výbavu. Základem je funkční oblečení a kvalitní obuv. Lepší je volit volnější tričko, abyste při cvičení nebyli omezeni v pohybu. K tomu stačí už jen šortky nebo legíny pro dámy a vaše zábavné rodinné cvičení může začít.

Společná odměna

Cvičení je dřina. Aby vás mozek nepřemlouval k lenošení, uchlácholte ho odměnou. Po každém cvičení si zajděte například na masáž, dopřejte si pobyt v sauně nebo ve vířivce, maminky určitě neodmítnout, když jejich tělo krásně prohřeje solárium Praha.

my-family-cz_kentoyafitness_cz_02

Jídelníček jako pomocník

Pozor si dejte ještě na jednu věc. Jestliže má být vaše snaha vidět, nesmíte opomenout jídelníček. Strava musí být vyvážená, bohatá na bílkoviny, vlákninu a vitamíny. V jeho sestavení vám pomůže i tento článek. Jestliže se vyhnete konzumaci tučných a sladkých jídel, kila půjdou dolů a ukáže se vaše píle v podobě pevné postavy a vyrýsovaných svalů.