bg

Rádi odpočíváte na zahradě a mrzí vás, že v tomto ročním období to není možné? Možná vás už napadlo pořídit si zimní zahradu, jenže k čemu by vám byla v létě, kdy je lepší užívat si čerstvého vzduchu?

Jako náhrada zimní zahrady, altánu, pergoly či zastřešení terasy se nabízí SKYTRIUM – konstrukce, která vaše potřeby venkovního posezení určitě uspokojí. Stojí za ní největší výrobce zastřešení a bazénů v Evropě, Albixon a.s., ve spolupráci s předními architekty a designéry.

Designově povedený kousek bez stavebního povolení

SKYTRIUM se staví přímo u domu, je nutné mít jednu nosnou stěnu, k níž se připevní hliníková konstrukce. Stavební povolení není potřeba, proces výstavby je velmi rychlý.

Vyrábí se celkem tři typy – klasická Mia, kulaté Rio (vhodné např. k chatám) a minimalistický Art (hodí se k moderním domům). Barvu konstrukce i rozměry je možné přizpůsobit. Výplň tvoří buď polykarbonátová krytina s UV ochranou, nebo bezpečností sklo.

Letní opalování díky otevřené stěně

SKYTRIUM je zcela variabilní. Sice existují tři předepsané typy, ale přizpůsobují se každému zákazníkovi na míru. Někdo si přeje speciální vchod pro domácího mazlíčka, jiný třeba posuvné dveře. Většina lidí volí variantu, při níž si mohou v létě celou jednu stěnu otevřít a opalovat se. V době nejprudšího slunečního svitu (kolem poledne) mohou dveře naopak zavřít, a chránit se tak před UV zářením.

Zastřešení terasy i vířivky

Jediným omezením je fakt, že konstrukce potřebuje jednu opěrnou stěnu. Jinak se dá použít k zakrytí čehokoliv. Bez problému vám umožní se celoročně koupat ve vířivce či posedět si na terase s výhledem na zahradu. Využívá se dokonce v restauracích a hotelech, kde slouží k zastřešení celoročního venkovního posezení.

Více informací o tom, jak si doma zařídit celoroční oázu klidu, dostanete přímo na webových stránkách společnosti Albixon a.s. .