Eppi_my-family_obrazek02

Pánové, již jste věnovali své srdce, teď je čas potvrdit sílu svých citů a připomenout své něžné polovičce, že vaše city neupadají, že na ni stále myslíte každou minutu a že shon všedních dní neudusil vaše romantické já. Valentýn už téměř klepe na dveře, tak čím letos oslníte?

Noc o vás dvou

Není na světě ženy, která by dokázala pohrdnout intimní chvilkou ve dvou plnou klidu a něhy, okořeněnou špetkou romantiky. A proč ženě vašeho života nedopřát rovnou celý večer? Uvařte jí večeři nebo ji vezměte na rande do ulic zahalených tmou. Zavzpomínejte u sklenky vína v oblíbené restauraci na vaše společné začátky, projděte se po břehu řeky, u níž jste si dali první polibek. Oslavte svátek zamilovaných oživením prvotního jiskření, zběsilého tlukotu srdce při pohledu jeden na druhého a pocitu, že na světě není nikdo kromě vás dvou.

Květiny něžné jako ona

Každá žena má svou oblíbenou květinu a není divu, že je většina žen ráda dostává. Aby také ne. Vždyť jsou stejně něžné, křehké a půvabné. Kytice oblíbených květin nesmí na oslavu svátku zamilovaných chybět, co myslíte? Abyste dodali gestu na síle, můžete zvolit symbolický počet stonků dle počtu společně strávených let či měsíců nebo podle jiného čísla, které vás spojuje.

Eppi_my-family_obrazek01

Láska, která trvá věčně

Svůj příslib věčné lásky můžete potvrdit něčím, co přečká stejně dlouho. Například blýskavé diamantové náušnice. Vsaďte na vznešený šperk, před jehož krásou se i slunce sklání k obzoru. Nebo byste raději decentnější klenot, který bude vaší dámě dělat společnost každý den a hřát ji u srdce? Pak jí kolem krku připněte řetízek, na němž se zalesknou jeden či dva diamantové přívěsky. Diamantové šperky jsou nadčasovým dárkem, který se může dědit i po celé generace, a tak se klidně může stát, že si o vaší nehynoucí lásce budou vyprávět ještě vnoučata vašich vnoučat, až k nim daný klenot doputuje.