Snímek obrazovky 2018-01-26 v 14.04.34

Skoro celý den sedí u počítače, oči neodtrhnou od monitorů a obrazovek. Děti pomalu zapomínají, jaké to je hrát si venku a trávit čas s kamarády na čerstvém vzduchu. Pokud máte svou vlastní zahradu, zkuste vymyslet způsob, jak je venku udržet a nabídnout jim dostatečnou zábavu. Jedním takovým řešením může být například zahradní domeček. Podle čeho vybírat a jak spojit příjemné s užitečným?

Vlastní pevnost si jistě zamilují

Děti chtějí mít pocit, že jsou pány svého světa, a rády si staví nejrůznější úkryty a své malé osobní hrady. Když jim pořídíte zahradní domek, dostanou skvělou příležitost, jak si udělat centrum svých aktivit právě na zahradě. Sice se možná úplně nevzdají mobilů, ale alespoň s nimi půjdou ven. Dopřejte jim trochu volnosti a nechte je zařídit si domeček podle jejich vkusu. Jistě to ocení a před kamarády se budou vychloubat, že mají na zahradě svůj vlastní dům. No řekněte, nechtěli jste to také, když jste byli malí?

Výběr podle velikosti a typu

Kvalitní zahradní domky rozhodně nejsou takové ty malé plastové šílenosti. Naopak jsou z dřevěného materiálu a dokážou být překvapivě praktické. Dětské domečky mohou být opravdu malinké, ale také může jít o větší varianty, které následně využijete i v budoucnu. Vybírejte tedy podle toho, kolik máte prostoru k dispozici a jestli máte s domkem další plány i potom, co děti vyrostou.

Zahradní domek pro děti i jako úschovna vybavení

Získáte pěknou dřevěnou stavbu na zahradu, která může sloužit nejenom ke hře, ale také k praktickým účelům. O pevnost pro děti a centrum jejich lumpáren jde hlavně během sezóny, kdy je teplé počasí. Jakmile začne být venku příliš zima, může se nový zahradní domek hodit pro uskladnění venkovního nábytku, nářadí na zahradu, sekačky a podobně. K dispozici jsou i samostatné domky na nářadí, kde je možné uschovávat vybavení po celý rok. Jestli toužíte po vylepšení své zahrady, podívejte se na domky-herold.cz a vyberte si.