ef8bfc14a1a1ef7e75b3582886e2615e

Víte, podle čeho si zákazník udělá obrázek o obchodu, do nějž vkročí? Velkou roli hraje první dojem, při němž zkoumá vybavení a také čistotu. Čisté prostředí je důležité, a to od podlahy až ke stropu. Umývat podlahy v rozlehlých obchodních domech, supermarketech, kancelářských budovách a podobných velkých prostorách ovšem není zrovna legrace. Pokud tedy nemáte mycí stroj. S tím může být úklid i zábava.

Podlahové mycí stroje se hodí do nákupních center, hotelů, škol, skladů, strojírenských závodů, výrobních či montážních firem a na spoustu jiných míst. Prostě a jednoduše všude tam, kde je podlahová plocha příliš velká na ruční umývání.

Mycí stroj nemusí být velký

Podlahové mycí stroje dělíme podle obsluhy na ty sedící a chodící. Sedící jsou pochopitelně pohodlnější, obsluha si při práci posedí, a ještě si užije řízení zajímavého stroje. Ovládání stroje připomíná řízení osobního vozu, není na něm nic těžkého. Hodí se zejména do opravdu rozlehlých prostor.

Jestliže potřebujete uklízet mezi regály, budou pro vás skvělé podlahové mycí stroje s chodící obsluhou. Bývají menší, a tak se s nimi lépe dostanete do hůře přístupných míst. Uklízet s takovým strojem celou halu by jistě nebylo příliš efektivní, ale do menších obchodů nebo skladů jsou jako dělané.

Hlavně vsaďte na kvalitu

Mycí stroje na náš trh dodává několik výrobců a jedním z nich je německý Hako vyrábějící pod značkou Hakomatic. Stroje této značky jsou již od roku 1950 označovány jako velmi kvalitní, robustní a spolehlivé. Výrobce neustává v inovacích, a tak jsou stroje vybaveny vždy nejnovější technikou jednoduchou na ovládání. Dostupné jsou v mnoha velikostech, se sedící i chodící obsluhou a spolu s výrobkem dostanete rovněž dokonalý servis a non-stop zákaznické služby. U nás stroje této značky prodává společnost Unikont Group. Více informací najdete na https://www.unikont.cz/vnitrni-uklidova-technika/podlahove-myci-stroje.html.