clothing-1756045_1920

Neustále přemýšlet nad tím, co si vezmeme na sebe, může být docela unavující.V tomto článku vám přinášíme tři jednoduché tipy na oblečení, které by nemělo chybět ve vaší skříni. Jedná se o univerzální kousky s uplatněním snad při všech možných situacích. Pokud tedy nechcete přemýšlet nad tím, co si oblečete, a zároveň bojovat se skříní přetékající módními kousky skoro bez uplatnění, čtěte dále.

Pohodlné tílko

Základní věcí snad každého šatníku je praktické, univerzální a pohodlné tílko. Při výběru klademe důraz na volbu přírodního materiálu, protože oblečení bude v těsném kontaktu s naším tělem, což znamená, že by mělo mít dobrou schopnost absorbovat vlhkost a zároveň nabízet prodyšnost. Ideální volbou je v takovém případě bavlna. Následný výběr barvy je už zcela na vás, ale pro začátek je dobré pořídit jednobarevné bílé a černé tílko.

Univerzální trička

Je snad nemožné narazit na šatník, který by neobsahoval alespoň jedno tričko. S potiskem, obrázkem a klidně jenom obyčejné. Jde o univerzální kousek textilu, který unosíte za každého počasí. Během léta si vystačíme jen a pouze s tričkem. Jakmile se ochladí, můžeme ho zakomponovat do vrstvení, kdy si navrch oblékneme ještě mikinu nebo svetr. Fantazii se meze nekladou a jistě vymyslíte spoustu neotřelých kombinací, které budou založeny například právě jen na zajímavém spojení nejrůznějších barev a střihů. Navíc nezapomeňte na fakt, že když se trička dají nosit během celého roku, ušetří vám místo ve skříni, které jindy bývá nutné pro vyhrazení na speciální sezónní modely.

Pracovní bunda pro bezpečnost a lepší výkony

Spodní vrstvy oblečení jsou velmi důležité, ale poskytují jen malou ochranu při práci. Tento úkol by měla plnit pracovní bunda, která je navržena pro poskytnutí maximálního komfortu během pracovní činnosti. Slouží k ochraně před chladem, ale zároveň jsou pracovní bundy ochranným prvkem proti odřeninám, popáleninám a podobně. V každém případě se vyplatí vybrat si takovou, která vám dokonale sedne a dobře se vám v ní pracuje.