V posledních několika letech zažívají mnohá řemeslná odvětví obrovský rozmach, navíc počet řemeslníků každým rokem klesá. Pokud se chcete pustit do podnikání a otevřít si například výrobu masivního nábytku, neobejdete se bez vhodných pomůcek, jako jsou měřidla. V následujících řádcích se proto zaměříme na tyto nástroje, které nachází uplatnění v řemeslnictví, ale i průmyslové výrobě a strojírenství.

Více než dvacet let působí na trhu s měřidly společnost Michovský-TOOLS s.r.o., která má ve svém portfoliu také kalibry a další nástroje. Při výrobě klade důraz na vysokou kvalitu, precizní zpracování a dlouhou životnost. Dokonce vyváží zboží až do zahraničí. Disponuje rozsáhlým skladem, tudíž takřka všechny nabízené produkty vám dokáže dodat ve velmi krátkém čase.

Koncové měrky

Johanssonovy měrky, respektive koncové měrky bývají ocelové i keramické. V podstatě se jedná o destičky či hranoly s vysokou přesností, která se udává v tisícinách milimetru. Koncové měrky se rozdělují na dvě hlavní skupiny, a to krátké do 100 milimetrů a dlouhé do 1 000 milimetrů.

Zakoupit se dají buď přímo sady s 31, 87 i 103 díly, nebo samostatné měrky. Záleží na tom, jaký rozměr požadujete. Více informací najdete na webové stránce výrobce https://www.meridla.cz/kategorie/koncove-merky/.

Posuvná měřítka

Základním vybavením řemeslné dílny je bezpochyby posuvné měřítko. Slouží k rychlému a přesnému měření. Pro snadné čtení výsledku je dobré pořídit si variantu s digitálním zobrazením výsledků. Posuvná měřítka splňují všechny potřebné normy.

Dále jsou k dostání hloubkoměry, úhloměry, válečkové měrky, úhelníky, rýsovací pravítka, úchylkoměry a další. Sortiment je vskutku široký. Potřebujete tedy nástroje do své dílny? Jděte na webovou stránku https://www.meridla.cz/kategorie/koncove-merky/ a začněte vybírat.