dodávky

Když už jste v situaci, že osobní auto je na vaše potřeby příliš malé, je načase přemýšlet o investici do dodávky. Rozhodně to ale není levná sranda. A koupí to nekončí. Přicházejí s tím další výdaje, například opravy, technické kontroly, pojištění a další poplatky. Existuje ale možnost, abyste ušetřili, ale stále neklesli na kvalitě. Tou jsou bazary, které ojeté dodávky nabízejí.

Investice, která se vám vrátí

Vzhledem k tomu, že se dodávky používají především na převoz zboží, tak vám ta zbrusu nová okamžitě klesne z pořizovací ceny, jen co poprvé šlápnete na pedály. Proto se vám investice do nového vůbec nemusí vyplatit. Právě na dodávkách oceňujeme jejich praktičnost a nemusíme se tolik zabývat jejich vzhledem. Tudíž použitá dodávka na funkčnosti nic nezkazí a ještě ušetříme.

Stará se vyplatí

V dnešní době už narazíte i na velmi profesionální bazary, kde se s klasickými zrezivělými ojetými auty nesetkáte. Mají širokou škálu různých značek a typů ve výborném stavu, i když už mají něco najeto. To je záležitost, která se nejčastěji řeší. Lidé odmítají dodávky, které už mají bůhví kolik ujeto a představují si, že vozidlo přestane fungovat týden po jeho pořízení. Je to však jen mýtus. Na tachometr, ať už je stočený nebo ne, se vůbec nezaměřujte. Důležitý je celkový technický stav vozidla.

S opatrností nejdál dojdete

Samozřejmě opatrnosti není nikdy dost, a proto si vybírejte bazar, kde si ojetou dodávku pořídíte. Větší důvěru vložte do prodejen, které mají několikaletou historii. Určitě si řekněte o zkušební jízdu. Pokud vám ji ochotně navrhnou sami, víte, že se nemají čeho bát, což je pro vás pozitivní. Také hledejte dodávkový bazar, kde vám poskytnou 100% doživotní záruku na původ vozidla. Zbytečným starostem se vyhnete, když s sebou vezmete odborníka, ideálně mechanika. Ten vám se vším poradí a budete si jistější v koupi. Pokud alespoň většinu z toho dodržíte, tak si buďte jistí, že se vám investice do ojeté dodávky dříve či později vyplatí.