Patříte mezi milovníky aktivní zábavy a představa dovolené strávené v hotelovém resortu nebo v kempu u přeplněné pláže vás ani trochu neláká? Namísto trávení času v rušném městě s luxusními restauracemi a obchody preferujete výlety do volné přírody? Rádi se touláte krajinou nebo dokonce vyrážíte na náročné horské túry, sjíždíte řeky na kánoi či raftu a nebojíte se vyrazit do zcela neznámých končin? Pak vás zaručeně okouzlí safari v Botswaně!

Na safari v Africe uvidíte úžasnou krajinu i divoká zvířata

Baví vás cestování po světě a nejraději poznáváte exotické kraje, jejichž charakter se výrazně liší od vaší domoviny? Pobyt v přírodě považujete za nenahraditelný? A vaší velkou láskou jsou zvířata, rostliny a úžasné scenerie? A ještě jste nenavštívili Afriku? Pak neváhejte a vypravte se na safari v Botswaně. Ocitnete se v úchvatném prostředí, které doposud znáte jen z dokumentárních filmů, cestopisů a obrázků v časopisech. Na safari v Africe stanete tváří v tvář divokým tvorům a odnesete si jedinečné zážitky i dokonalé fotografie. V žádném případě tedy doma nezapomeňte zrcadlovku, smartphone nebo tablet!

Na safari v Africe na vás čeká romantika a dobrodružství!

Zájem o výpravy na safari v Africe v posledních letech stoupá. Mezi neoblíbenější destinace kontinentu přitom patří safari v Botswaně. Právě tady je k vidění jedinečná fauna i flora. Nejen obyvatelé střední Evropy si sem jezdí užít exotickou atmosféru. Delta řeky Okavango vytváří četné laguny a mokřady, jejichž hladiny jsou pokryté lekníny. Žijí tu krokodýli, hroši, mohutní sloni i rychlí a mrštní leopardi. Rozhodně se vyplatí i návštěva národních přírodních rezervací Linyanti a Chobe, kde stále žijí největší stáda slonů na kontinentu. A potkat tu můžete i lvy a antilopy. Severozápadní část Botswany je zase domovem zeber, pštrosů a plameňáků. Vynechat byste neměli ani solné pláně Makgadikgadi a známé Viktoriiny vodopády, jež leží na řece Zambezi. A s životem domorodců se můžete seznámit při návštěvě křováků.

Sestavte si zájezd na safari v Africe přesně podle svých představ

Při cestě do vzdáleného koutu světa je nejlepší využít služeb profesionálů. Ideálně takových, kteří dokáží naslouchat vašim přáním a dokáží vám sestavit dovolenou přesně na míru. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a jedinečné prázdniny mohou začít!