Pokud si chcete koupit cokoliv od Apple, musíte se připravit na docela vysoké ceny. Na trhu není mnoho společností s elektronikou, co by nabízely své produkty za tak velké peníze jako firma mající ve svém logu jablko.

Na druhou stranu je však nutno říci, že všechno od Apple patří k absolutní špičce. Je jedno, jestli si koupíte jejich telefon, počítač nebo cokoliv jiného. Vždy půjde ve všech ohledech o kvalitní záležitost.

Proto není žádným překvapením, že bezdrátová sluchátka Airpods jsou opět velkým hitem se skvělými recenzemi.

Vhodné i pro audiofily

V dnešní době je nabídka sluchátek opravdu široká a mnoho laiků má díky tomu často problémy vybrat si ta pravá. Obecně se dělí sluchátka do dvou kategorií – drátová a bezdrátová.

Modely s kabelem jsou sice méně pohodlné, nicméně nabízejí daleko lepší zvuk. Respektive nabízely, jelikož se do prodeje dostala nová generace bezdrátových sluchátek, jež tyto zažité představy zcela popírají. A mezi ně patří i Airpods.

Dá se s nimi sportovat

V podstatě se jedná o designově povedené malé špunty do uší, které se dají spárovat s adekvátním mobilním telefonem, tabletem či počítačem. Vzhledem k jejich velikosti jsou maximálně pohodlné, díky čemuž je s nimi možné poslouchat muziku třeba i při jízdě na kole či jiném sportování.

Vzhledem ke své velikosti jsou i docela odolné, nicméně nevydrží vše. Voda, prach či dlouhodobé otřesy jim nemusí dělat úplně dobře. Je tedy vhodné jim pořídit některý z kvalitních krytů pro Airpods.

Mnoho designových variací

V případě, že máte rádi moderní design, z mnoha obalů pro Airpods budete jistě nadšeni. Často se jedná o vizuálně velice povedené kousky. Ne všechny jsou ovšem dostatečně kvalitní.

Pouzdra na Airpods mají sloužit primárně jako ochrana, ne jako ozdobný prvek. Z toho důvodu je lepší koupit si verzi, jenž vás sice svým vzhledem příliš neuchvacuje, avšak je opravdu maximálně odolná.