Toužíte-li po tom vlastnit něco od společnosti Apple, musíte se smířit s vyšší cenou, než je obvyklé.

Produkty s emblémem jablka se totiž vyznačují vysokou technickou kvalitou a jsou zároveň schopné okouzlit široké masy i zajímavým, často velice neotřelým designem. A za tohle je potřeba pořádně zaplatit.

Bondovské hodinky

Mezi nejoblíbenější výrobky výše zmíněné společnosti patří mimo jiné i hodinky Apple Watch. Jejich popularita spočívá hlavně v multifunkčnosti. Nejedná se totiž pouze o časomíru, ale o velice chytrý přístroj, který umí kupříkladu měřit tepovou frekvenci. Když navíc hodinky propojíte s odpovídajícím mobilním telefonem, jejich možnosti se ještě navýší.

Mnoho typů řemínků

Nejde však pouze o velmi zdařilou technickou hračku. Hodinky jsou zajímavé i díky Apple Watch bandu. Pásek jim totiž propůjčuje charakter, a tím samozřejmě i jejich majiteli. Řemínky na Apple Watch se dají koupit v nepřeberném množství provedení.

Neodlišují se od sebe pouze zbarvením, ale rovněž i použitým materiálem. Na běžné nošení je možné standardně používat klasiku ve formě pásků na Apple Watch ze silikonu. Není však dobré v nich sportovat, jelikož nejsou příliš dobré v odvádění potu. K tomuto účelu je lepší využít řemínek z tkaného nylonu, jenž je pro sportovce a manuálně pracující jedince jako dělaný.

Velká poptávka je rovněž po článkových řemíncích. Ty nejsou zajímavé ani tak použitým materiálem jako vzhledem. Ten je maximálně konzervativní, díky čemuž se skvěle hodí třeba k obleku nebo dámským večerním šatům.

Jde to i levněji

Pásky pro hodinky od Apple také nejsou kdovíjak levné, a tak mnoho zákazníků dává přednost cenově dostupnějším kopiím. I ty mohou být pěkné na pohled a často nepostrádají ani kvalitní zpracování, nicméně je potřeba vybírat opatrně. Některé alternativy jsou vhodné tak akorát na vyhození.