smartphone-431230_1280

Dostali jste se do komplikované situace, v které chcete rychle peníze a nemáte dostatek času na vyřízení všech podmínek nutných k jejich získání v bankách? Nyní můžete vyzkoušet jinou možnost, a to sice sms půjčky. Ty totiž v sobě skrývají jednoduché, rychlé a spolehlivé řešení. Navíc neobsahují zbytečně zdlouhavé a náročné papírování. V čem ještě spočívá jejich síla?

V čem jsou sms půjčky výhodné?

Jedním největších pozitiv sms půjček je, že při jejich realizaci nepotřebujete ani ručitele a ani záruku. Půjčit si může každý ve věkovém rozsahu od 20 do 68 let. Samozřejmostí je občanství ČR. Rychlost vyřízení půjček skrze sms je někde úplně jinde než u klasických bank.. Důležité je ale pamatovat na to, že lze současně čerpat jen jeden úvěr.

Postup při získání půjček skrze SMS

Prvním krokem při snáze o sms půjčky je vyplnit internetový formulář. Někdy je potřeba předložit k tomu ještě doklad totožnostii. Stačí ale poskytnout jen kopii.. Některé portály dokonce ani žádné doklady totožnosti nepotřebují. Po dokončení registraci Vám textovou zprávou přijde ověřovací kód. S jeho pomocí zdárně dokončíte registraci. Posledním krokem před samotnou žádostí o půjčku je zaplacení symbolické jedné koruny (sloužící k ověření skutečnosti) na Vašem profilu. Poté Vám už nic nebrání zažádat o první sms půjčku.

Rozsah půjčených částek

Finanční rozsah sms půjček je poměrně pestrý. Minimální žádaná částka je 100 Kč, ta maximální dosahuje výše 6000 Kč. Maximální půjčitelná částka se však může zvýšit až na 20 000 Kč. K tomu dojde v případě, pokud žádáte o půjčku vícekrát. Do deseti minut by mělo přijít schválení o žádost půjčky. Přijímání žádostí je neomezené, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Její vyřízení je však v pracovních dnech, od devíti do šesti.

Eliminace zádrhelů

Pokud zjistíte, že půjčenou částku nejste schopni splatit do stanoveného termínu, nezoufejte. Lhůtu lze prodloužit, a to o sedm, čtrnáct a v krajní nouzi až o třicet dní. Dokončili jste registraci, ale nepřišel Vám ověřovací kód či později zpráva o vyřizování Vaší půjčky? V takovém případě si zkontrolujte online registrační formulář ještě jednou. Je totiž možné, že došlo při jeho vyplňování někde k chybě.