Hubnutí se slimballem

Hlavní funkcí Slimballu je jeho nabobtnání, díky němuž uživatel denně průměrně shodí 0,5 kg váhy. Především jde o pohodlný způsob odbourání nadbytečných kil, jelikož Slimball zamezuje nástupu hladu, a tak je průběh hubnutí daleko snesitelnější a bezproblémovější. Stejného efektu však dosáhneme i s oblíbeným Psylliem z indického jitrocele, jehož užívání, naproti Slimballu, však vyjde daleko levněji.

Odlišný náhled na hubnutí nám nabízí rozličné léky a léčivé přípravky k potlačení chuti k jídlu. V českých sítích lékáren je k sehnání jediný přípravek Adipex retard.

Složení slimballu

Slimball aktivně funguje na základě tří samostatně pracujících složek: guma karaya, jablečný pektin a magnesium stearát.

Každá z těchto složek Slimballu spolupracuje s tělem v odlišné formě. Guma Karaya je zodpovědná za základní schopnost Slimballu – nabobtnat při styku s žaludečními kyselinami. Zvýší tak svůj objem až 50x, čímž uživatele nutí k stále menšímu příjmu potravin.

Jablečný pektin, obsažený ve Slimballu, zvyšuje intenzitu tělní termogeneze – schopnost organismu spalovat kalorie z potravin při snížení fyzické činnosti. Každé jídlo procházející tělem je „ochuzeno“ o třetinu v něm obsažených tuků a dále brání transformaci cukrů na tuky. Ty by se jinak usadili v těle a celkový efekt by vyšel naprázdno.

Guma karaya i jablečný pektin navzájem kooperují: regulují chuť, dynamizují organismus a připravují tělo k setrvání na ideální váze.

Slimball obsahuje ještě třetí významnou složku magnesium stearát, který napomáhá lepšímu trávení.

Užívání slimballu

Tabletka Slimball se užívá vždy 30 minut před samotným jídlem a tělo ji stráví zhruba za 3 hodiny, během nichž organismus pro potřebnou energii sáhne vždy do tukových rezerv (břicho nebo stehna). Doporučenou dávkou Slimballu jsou 1-3 tabletky 2 krát denně, čímž se sníží 2 krát až 4 krát množství zkonzumovaných potravin. Proti nástupu jo-jo efektu se navrhuje celoživotní pravidelný cyklus jedné tabletky Slimball týdně.

Slimball není vhodný pro mladistvé a těhotné ženy.

Účinky slimballu

Při splnění základních úkonů Slimball nabízí v prvním týdnu zhubnutí o 3kg a zmenšení obvodu v pase (4 cm), v bocích (6 cm) a na stehnech (3 cm).