Dojíždět a trávit hodiny denně v autě nehledě, zda při cestě do práce, školy nebo za koníčky? Není důvod rodinu stěhovat daleko za město, když ideální místo k životu je přímo v Praze v oblasti horního Žižkova. Splňuje vysoké uživatelské nároky, navazuje přímo na blízký park, lokalita je dostupná městskou hromadnou dopravou s dojezdem na metro během pár minut, a navíc je v okolí veškerá občanská a sociální vybavenost. Co víc si přát? Stěhování už během příštího roku, které je u tohoto projektu realitou!

Znamenitá lokalita pro život v metropoli

Lidé se stěhují za město, protože chtějí utéct z ruchu velkoměsta do přírody a zeleně. Byty na Praze 3 jsou takřka v centru metropole, ale jsou přímo vedle parku, kde lze trávit volné chvíle namísto hodin strávených v autě. Procházky nebo sportovní vyžití? Žižkovské parky a lesopark Vítkov nabízí rodině volnočasové vyžití, projížďky na kole nebo kolečkových bruslích. V parcích jsou veřejná hřiště pro kolektivní sporty s přáteli, ale také grilovací a piknikovací místa pro trávení času s blízkými. Děti se zamilují do dětských hřišť s prolézačkami a skluzavkami, kam si mohou zajít během odpolední.

Velké byty pro rodiny

V nabídce 272 bytů se vyskytují menší garsonky, ale i velké prostorné byty od 2+kk po 5+kk, ke kterým vždy náleží balkon, lodžie, předzahrádka v níže položených bytech nebo naopak terasa v posledním podlaží. U dispozičního řešení 4+kk jsou byty ve variantě standard nebo naopak v mezonetovém uspořádání, což je obzvláště výhodné pro oddělení pracovny pro home office nebo pokoje pro dospívají děti. Obyvatelé bytů si mohou uložit sezónní věci a sportovní vybavení do sklepních kójí, které jsou ve dvou podzemních podlažích, stejně jako garážová stání.

Žižkov je ideální místo pro život

Jaká část metropole je pro život nejlepší? Rodinné bydlení v Praze na Žižkově nabízí perfektní infrastrukturu, dopravní dostupnost městskou hromadnou dopravou, veškerou občanskou a sociální vybavenost včetně škol, školek, zdravotních zařízení nebo volnočasových klubů pro děti. Žižkov vévodí také kulturní scéně, je domovem mnoha divadel, hudebních scén a klubů, milovníci nezávislých filmů ocení kino Aero.