Snímek obrazovky 2017-10-06 v 9.35.49

S včasnou přípravou na maturitu a přijímací řízení na střední a vysoké školy není nikdy pozdě. Čím dříve se do toho opřete, tím větší bude vaše šance na úspěch. Rozvrhněte si stávající volný čas a vytvořte si vhodné podmínky ke studiu. Pomoci vám mohou i přípravné kurzy. Ty jsou vhodné nejenom pro ty, kteří látce nerozumí, ale i pro všechny, kdo touží plně pochopit problematiku a připravit se na všechno, co je může během zkoušky potkat.

Snímek obrazovky 2017-10-06 v 9.36.17

Příprava na zkoušky i na maturitu

Chcete se dostat na vysněnou školu, ale bojíte se přijímací zkoušky? Není nic jednoduššího, než si vybrat přípravné kurzy na víceletá gymnázia, střední a vysoké školy. Záleží na tom, kam směřujete a jak těžký test očekáváte. Kromě zkoušek pro přijetí na vysněnou školu řeší řada lidí i problémy se strachem z maturity. Čím dříve začnete s přípravou, tím lépe si látku osvojíte a získáte potřebné sebevědomí pro pohodlné zvládnutí každé zkoušky. Problémem není ani příprava na opravné maturitní zkoušky a reparáty z různých předmětů. V takovém případě probíhá výuka individuální formou.

Snímek obrazovky 2017-10-06 v 9.36.27

Vybírejte lektora se zkušenostmi a výsledky

Přípravné kurzy na medicínu se snaží připravit uchazeče na těžké testy, kde problémem bývá i velký přetlak uchazečů. Čím lepší výsledek, tím se zvyšuje vaše šance na přijetí. Základním předpokladem pro úspěch je objevení lektora, který zná všechna možná úskalí a dokáže se vám věnovat ideálně individuálně. Kvalitní pomoc najdete v menší rodinné škole s kvalifikovanými lektory. Za své hovoří i výsledky předchozích studentů. Zkuste si dopředu zjistit, jakou úspěšnost má vámi vybraný lektor.

Výuka v Praze i dálkově přes internet

Doučování a přípravu na přijímačky si můžete domluvit přímo v místě svého bydliště s docházením do učebny. Ta se nachází na Praze 10. Existuje však i možnost pro mimopražské studenty, kteří mohou využívat konzultace přes internet pomocí hovorů na Skypu. Zvolit si vždy můžete celý balíček přípravy na přijímací zkoušky, ale i jednotlivé předměty, jako jsou matematika, fyzika, chemie, český jazyk, angličtina a biologie. Kromě vlastní práce s lektorem vás čeká i důsledná domácí příprava.