passenger-car-150155

Klasické bankovní úvěry jsou spojeny s mnoha překážkami. Jednou z nich je kontrola záznamů v registru dlužníků. Mnoho lidí tak často nemá šanci dostat půjčku, ačkoliv by již neměli problém ji splácet. Naštěstí existují alternativní způsoby získání půjčky bez registru. Jedním z nich je využití služeb autozastavárny. Využijte půjčky se zástavou vozu. O tom, jak to funguje, se dočtete v následujícím článku.

Dva způsoby ručení vlastním vozidlem

Jestliže se rozhodnete pro úvěr zprostředkovaný autozastavárnou, musíte si promyslet, zda jste ochotni se svého auta na nějaký čas vzdát, nebo jej potřebujete k tomu, abyste mohli fungovat. V obou případech vám autozastavárna vyhoví. Na stránkách www.zastavuz.cz/autozastavarna-praha naleznete dvě možnosti jak získat úvěr. V prvním případě se jedná o službu Money & Store, kde zastavíte své auto u dané společnosti, a jakmile budete moci vrátit peníze, svůj vůz si odkoupíte zpět. Druhou možností je využití služby Money & Drive. U této varianty vám auto zůstane k dispozici.

Co je potřeba pro získání úvěru

Potřeba je v podstatě jedna jediná věc. Být majitelem automobilu. Pokud disponujete osobním nebo jiným vozem, můžete zažádat o půjčku na stránkách www.zastavuz.cz/pujcka-bez-registru. Pak už stačí jen zaslat žádost, fotografii vozu a malý i velký technický průkaz. Na základě těchto dokumentů je automobil oceněn experty, takže vy nemusíte hnout ani prstem. Jakmile je znám odhad ceny, stačí se jen dohodnout na výši půjčky a do třiceti minut máte peníze u sebe. Výplata za vaše vozidlo může být až 80 % jeho odhadní ceny. Tato půjčka je super rychlá. Nikdo po vás nebude chtít informace o příjmech, ani nebude zkoumat, zda jste v registru dlužníků. Navíc budete mít jistotu, že je vaše vozidlo v bezpečí.