Potřebujete financovat svoje podnikání, ale banka vám nepůjčí? V některých nebankovních společnostech vám půjčí i 20 milionů korun bez prověřování.

Co bylo ještě před několika lety možné, je dnes utopie. Na bankovním trhu výrazně ubylo společností, které vám půjčí bez doložení příjmů. Než vám tedy společnost půjčí, nejprve ověří vaši schopnost splácet. Naštěstí ale existují způsoby, kde stále můžete získat peníze.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmů

Zejména podnikatelé ocení nebankovní úvěr pro společnosti. Ten vám pomůže vyřešit nenadálé problémy. Pomůže vám i s rozvojem, který mnohdy bývá opravdu nákladný. U některých nebankovních institucí na to získáte dost peněz. Například u Pujcky.Zone získáte až 20 milionů korun bez prověřování platební historie. Peníze na účtu navíc budete mít opravdu rychle.

Stejnou možnost mají i OSVČ. Pokud tedy máte majetek, kterým můžete ručit, získáte peníze velice rychle a snadno. V jednoduché kalkulačce si navíc spočítáte, kolik zaplatíte. Vyberte, jak dlouho chcete splácet jen úroky a celkovou dobu splácení. Samozřejmě nezapomeňte ani na požadovanou výši půjčky.

Přemýšlejte, až poté si půjčujte

Nebankovní financování podnikání řadu lidí straší. Bojí se totiž přemrštěných úrokových sazeb a ukrytých poplatků. Na internetu naštěstí existují služby, které vám s výběrem dobré nebankovní společnosti pomohou. Projeďte si srovnávače půjček, podívejte se na recenze uživatelů a pečlivě si vše pročtěte. I v případě, že peníze potřebujete opravdu rychle, tomu věnujte alespoň několik minut. V opačném případě hrozí, že skončíte ve spárech lichváře.

V neposlední řadě se sami sebe zeptejte, jestli půjčku opravdu potřebujete. Zadlužit se kvůli nové elektronice nebo rozšíření vozového parku opravdu nemá smysl. Pokud ale chcete ještě více rozjet podnikání a zvýšit zisky, asi není o čem přemýšlet. I přesto si rozmyslete, jestli budete schopní splácet. Předejdete tím zbytečným problémům.