Jihomoravský kraj patří k nejkrásnějším. Pokud jste se někdy ocitli v krajině nekonečně dlouhých vinic, věhlasných zámků magických zřícenin, dáte nám za pravdu. Destinace je jako stvořená pro celoroční rekreaci, ale nejnavštěvovanější je určitě v létě a na podzim.

Lidé se vydávají do Jihomoravského kraje za památkami UNESCO, kvůli lahodnému vínu a tradičním slavnostem. Rovněž je lákají neokoukané přírodní památky, Pálavské vrchy a Znojemsko, Bílé Karpaty a Moravské Toskánsko. Jen málokdo ví, že se v krajině snů pořádají nejromantičtější svatby na jižní Moravě.

Den D se vším všudy

Pokud jste se rozhodli vstoupit do stavu manželského, začíná kolotoč příjemných i vyčerpávajících povinností, které je nutné zařídit. Jako první byste si měli ujasnit, kde se bude váš den D konat. Skvělou variantou jsou svatby jižní Morava, tato možnost splňuje požadavky nejnáročnějšího klienta. Dejte přednost svatbě ve Vinařském dvoře na faře. Rodinné vinařství Holánek v Ivani nabízí ideální zázemí pro uspořádání svatby a jakékoliv jiné oslavy. Jen si představte, že uvítáte svatebčany v historické barokní faře, kde se budou cítit komfortně a útulně.

Svatební servis na jedničku

Díky dlouholetým zkušenostem si můžete být jisti dokonalým servisem. Samotný obřad se může odehrávat v kostele sv. Bartoloměje nebo v romantickém objetí vinic a na farské zahradě. Svatební rej bude pokračovat na faře a v prostorách stylového sklípku. Nutno dodat, že jsou prostory zrekonstruované a jejich kapacita je cca 100 hostů. Když oslovíte profesionální tým z vinařství Holánek, počítejte se sestavením svatebního menu na míru, zajištěním nejkvalitnějších vín z rodinného vinařství, svatebním pokojem pro novomanžele a dalšími službami dle přání. Pakliže si chcete užít svůj velký den bez zbytečných komplikací, rozhodněte se pro svatbu na jižní Moravě.