coins-1523383_1920

Rádi byste výhodně investovali své volné peníze? Nemůžete se rozhodnout, zda využít investiční fondy, spořicí účty či stavební spoření? Napadla vás investice do stříbra a zlata?

Investice do budoucnosti

Zlaté mince byly vždycky předpokladem dobré budoucnosti. Investiční zlato tradičně patří mezi oblíbené formy ukládání peněz. Následují ho stříbrné mince a investiční stříbro. Toto pravidelné investování finančních prostředků je bezpečným způsobem, jak trvale uchovat hodnotu vašich peněz i pro další generace.

Jak to celé funguje?

Nemusíte si hned kupovat zlatou cihlu, stačí investiční zlaté slitky, jejichž cena je dosažitelná téměř pro každého. Podobně jsou na tom také investiční stříbrné slitky s cenou ještě příznivější. Celý systém funguje na pravidelném spoření po malých měsíčních částkách, díky nimž je pro vás nakupováno zlato nebo stříbro za velkoobchodní ceny. Po několika letech tímto způsobem našetříte na zlatou či stříbrnou cihlu o hmotnosti 100 gramů. Záleží pak pouze na vás, zda si ji ponecháte, nebo odprodáte. Každopádně můžete počítat s tím, že z čistého výnosu neodvádíte žádné daně.

Jeden z předních obchodníků s investičními kovy v ČR

V případě, že vám investování do drahých kovů přijde jako zajímavá nabídka, obraťte se na společnost AuPortal. Ta se zabývá obchodováním se zlatem a stříbrem. V její nabídce naleznete široké portfolio těchto vzácných kovů ve výše zmiňovaných formách. Můžete si být jisti, že uzavření obchodu proběhne za poctivých podmínek s aktuálními atraktivními cenami. Společnost AuPortal si zakládá na seriózním jednání a důvěře. To jí umožňuje maximálně plnit očekávání svých zákazníků.

Vaše finanční rezervy budou bezpečně uloženy ve zlatě a stříbře na základě internetové objednávky. Zboží bude poté diskrétně odesláno na vaši adresu.