door-1756960_1920

Vstupní dveře jsou velmi důležitou součástí každého domu. Právě skrze okna a vstupní dveře z domu může unikat nejvíce tepla. Kvalitní dveře nabízí jak tepelnou, tak zvukovou izolaci. Neméně důležitá je také bezpečnost.

Vstupní dveře jsou dlouhodobou investicí a je třeba vybírat opravdu pečlivě. V první fázi je nutné rozhodnout se, zda si pořídíte plastové dveře, tradiční dřevěné, nebo dáte raději přednost hliníku. Záleží pouze na vašich požadavcích. V žádném případě se však nerozhodujte pouze na základě ceny.

Výhody a nevýhody jednotlivých materiálů

Nejtradičnějším materiálem je samozřejmě dřevo. Dřevo je oblíbené zejména pro svůj luxusní design. Musíme u něj však počítat s nutností pravidelné údržby a nižší odolnosti vůči povětrnostním podmínkám. Z hlediska odolnosti vedou dveře hliníkové. Za nejnižší cenu zakoupíte dveře z pvc, které jsou oblíbené pro snadnou údržbu, velmi dobré izolační vlastnosti i dlouhou životnost. Kvalita plastových dveří je ale velmi odlišná. Je proto nutné zvolit výrobek od kvalitního výrobce.

Dveře přímo od výrobce

Pokud chcete mít větší jistotu, že zakoupíte kvalitní vstupní dveře, doporučujeme je pořídit přímo u výrobce, který zároveň nabízí související služby, jako je například jejich montáž. Ve městech, jako jsou Ostrava, Opava nebo Vsetín pvc dveře nabízí společnost Triogas s.r.o.

Triogas s.r.o.

Společnost Triogas s.r.o. je dlouholetým výrobcem zejména plastových oken a dveří velmi vysoké kvality. Samozřejmostí jsou také související služby, jako je například montáž či demontáž výrobků. Ve městech, jako jsou Vsetín, Opava nebo Ostrava pvc dveře zakoupíte u prověřené společnosti Triogas s.r.o.