Čas od času se může stát, že potřebujete přepravit nějaký objemnější náklad. Typicky se jedná o situace během stěhování do nového domova, ale také třeba ve chvíli, kdy musíte převézt materiál na chatu, dovolenou apod. Abyste si zbytečně neničili osobní vůz, je ideální si pro tyto účely zajistit pronájem dodávky.

V současnosti už se zajištěním vhodného užitkového vozidla nebývá problém, využít se dá kupříkladu půjčovna dodávek v Ostravě, podobně funguje pro pronájem dodávek Praha a další větší města po celé České republice.

Jak poznat spolehlivou půjčovnu?

Kvalitní společnost, jež se specializuje na půjčování dodávek a dalších užitkových vozidel, má mít trvalé služby. Nejlepší je, pakliže si vůz můžete objednat a vypůjčit na smluveném místě v jakoukoliv denní i noční dobu. Moderní služba se pozná také dle malého počtu administrativních úkonů, jež musíte vykonat. Spolehlivá firma vám jistě nabídne možnost půjčit si dodávku prostřednictvím online formuláře, a to na krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Samozřejmostí pak musí být plné pojištění vozidla zahrnuté už v samotné ceně pronájmu, abyste jej nemuseli zdlouhavě řešit zvlášť.

Pozor si dejte na to, aby vám společnost neúčtovala různé skryté poplatky navíc, vše musí být maximálně transparentní a máte mít možnost předem vědět, kolik za pronájem dodávky zaplatíte.

Kolik zaplatíte za pronájem dodávky?

V neposlední řadě určitě záleží na ceně. Půjčovna dodávek v Ostravě například nabízí moderní vozidla už od necelých 900 Kč za den, což je jistě cena, kterou lze bez jakýchkoliv diskuzí akceptovat. Když po vás navíc nikdo nebude chtít hotovostní kauci předem, tím lépe.

Co je třeba k zapůjčení vozu?

V zásadě platí, že musíte mít hlavně platné řidičské oprávnění skupiny B. A samozřejmě peníze. Vše ostatní už záleží na konkrétní půjčovně dodávek. Jestliže vše vyřizujete online, měla by vás firma o nezbytných dokladech a dokumentech, jež jsou k vypůjčení vozu nutné, detailně informovat na svých webových stránkách.